Odpowiedź chojnickiego szpitala

W ubiegłym miesiącu w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Czersk została umieszczona odpowiedź na interpelację radnego Grzegorza Kobierowskiego, który zgłaszał burmistrzowi utrudnienia w dostępie do całodobowej opieki medycznej w gminie Czersk.

Na pismo odpowiedział Leszek Bonna, dyrektor szpitala specjalistycznego w Chojnicach.   |  fot. arch.

Włodarz odpowiedział radnemu na interpelację. Informuje o skierowaniu pisma do dyrektora chojnickiego szpitala, od którego zamierza uzyskać wyjaśnienia w przedmiotowej kwestii. Burmistrz zaznacza, że również do czerskiego magistratu zgłosili się mieszkańcy niezadowoleni z uzyskiwanych świadczeń.

Teraz uzupełniającą odpowiedź przekazuje chojnicki szpital – zobacz jej treść TUTAJ

(red)

Zapisz

 1. 24 marca 2019  10:52   ????? (1)   anonim

  Mam paytanie czye to prawda że zamykają neurologię w Chojnicach pod pretekteam remontu ??inne oddzaiły też były remontowane i nie zamykano ich .No tak ale innych oddaiłów bona nie otworzy w Jarcewie ,a neurologia jemu sie bardzo opłaca .Pani Mirko Dalecka ,Panie Marcienie Wałdoch temat ważny dla Chojniczan .A co do opieki maedycznej nocnej .Proponuję samemu się przekonać i spróbować wezwać lekarza na wizytę .Porazka dla powiatu ta cała opieka nocna ,zabeieranie pieniędzy z NFZ i nic więcej.

  6
  6
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 24 marca 2019  12:53   Prawdopodobnie będzie ...   wikary

   Prawdopodobnie będzie "remont" neurologii przez okres potrzebny do ściągnięcia nowego zespołu lekarskiego bo obecny zespół nie jest w stanie ze sobą współpracować. Ani Dalecka, ani Wałdoch nic tu nie zmienią.

   7
   0
 2. 24 marca 2019  09:53   jak chcesz umrzeć to ... (1)   piotr

  jak chcesz umrzeć to zapraszamy do chojnickiego szpitala

  10
  9
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 24 marca 2019  12:41   Rzeczywiście, od kilkunastu ...   wikary

   Rzeczywiście, od kilkunastu lat Polacy żyją wiecznie, a śmierć dopada ich wyłącznie w szpitalach

   9
   0
 3. 24 marca 2019  09:51   Co tam pan bona on dobrze ... (1)   piotr.

  Co tam pan bona on dobrze zarządza. Lekarze to hieny tylko prywatnie chcą leczyć sytuacja w sosnowcu pokazała kim oni są czasami sprawiedliwość samemu trzeba ............... bo oni się niebija nawet boga.

  7
  11
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 24 marca 2019  12:44   Bój się Boga. Czyżby ...   wikary

   Bój się Boga. Czyżby nawoływanie do samosądu? Jest na to odpowiedni paragraf kodeksu karnego

   6
   3
 4. 23 marca 2019  19:51   Szpital (1)   CHOJNICZANKA

  Chojnicki szpital od dawna ma problemy ze wszystkim i do póki nie zmienia dyrektora będzie się pogłębiał. Za to Jarcewo aż kwitnie, tam Bona potrafi rzadzic

  13
  10
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 24 marca 2019  13:02   Zmiana dyrektora chojnickiego ...   wikary

   Zmiana dyrektora chojnickiego szpitala nic nie zmieni, chyba że na gorsze. Problemem w tym i innych szpitalach powiatowych jest brak personelu lekarskiego i pielęgniarskiego a ten wynika z idiotycznej organizacji systemu opieki zdrowotnej oraz kształcenia kadr medycznych w całym kraju. Sytuacja szpitali w Tucholi i Człuchowie jest podobna. Problemem jest też położenie Chojnic z dala od ośrodków akademickich i brak jakiegokolwiek zaangażowania właściciela szpitala w rozwiązywanie jego problemów.

   5
   2
 5. 23 marca 2019  09:03   Niech sie laczkarze ciesza ze ... (1)   Kuba

  Niech sie laczkarze ciesza ze maja taki utrudniony dostep do tej chojnickiej umieralni bez personelu

  19
  12
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 24 marca 2019  13:11   Ciekawe, a ja miałem ...   wikary

   Ciekawe, a ja miałem wrażenie że do chojnickiego szpitala tłumy walą drzwiami i oknami, także z sąsiednich powiatów i województw powodując że pozostałe przemęczone resztki personelu dwoją się i troją by sprostać obietnicom polskich polityków o świadczeniach zdrowotnych najwyższej światowej jakości, udzielanych natychmiast, wszystkim i z pocałowaniem reki.

   9
   1