Od lat nie zmienia poglądów …

W sobotę Chojnice odwiedził Janusz Korwin - Mikke, lider ugrupowania Wolność, który przyjechał na zaproszenie chojnickich przedstawicieli tego ugrupowania.

10 marca Prezes Partii Wolność - Janusz Korwin-Mikke odwiedził Chojnice.   |  fot. (m.n.)

Spotkanie odbyło się w sali Centrum Edukacyjno - Wdrożeniowego, gdzie zgromadzili się mieszkańcy, chcący posłuchać jednego z barwniejszych i kontrowersyjnych, ale jednocześnie trwałych przy swoich poglądach polityka. Podczas spotkania zostały poruszone m.in. kwestie społeczne oraz ekonomiczne, ważne z punktu widzenia każdego obywatela Polski.

Dzisiejszy (10.03.) gość od lat jest różnie postrzegany przez politologów czy nawet samych wyborców, ale zawsze trwale stoi on przy swoim spojrzeniu na otaczający świat i aktualnie panujący system, który jego zdaniem jest zły. Krytykę wielu osób budzi to, w jaki sposób często on argumentuje swoje poglądy, ale to też przysparza mu grono zwolenników.

W Chojnicach, podobnie jak w innych miejscach grupę słuchaczy stanowili przeważnie ludzie młodzi, choć starszych też nie brakowało. Po prelekcji nie zabrakło czasu na pytania z sali m.in. o bieżącą politykę i nadchodzące wybory.

(m.n.)

Zapisz

 1. 11 marca 2018  20:26   Wolę posłuchać J.K.M.   Antek

  Niż podnóżka Kaczora czyli Maliniaka robiącego głupkowate miny, albo bangstera Mateusza Krzywoustego. Dzięki temu Krzywoustemu paliwo podrożeje o 10 groszy na litrze, gdyż ma to być podatek na uruchomienie fabryki samochodów na prąd. Większych głupot niż ten ............ wygaduje to dawno nie słyszałem, nawet Beata tak głupio nie klepała.

  8
  3
  Odpowiedz
 2. 11 marca 2018  12:56   Smutek ogarnia jak słuchać ...   anonim

  Smutek ogarnia jak słuchać tą narodowo-socjalistyczną retorykę we wpisach. Jest to chyba konsekwencja przespania kilku lekcji historii.

  8
  1
  Odpowiedz
 3. 10 marca 2018  20:28   Nie smuć się. Ten gość ...   max

  Nie smuć się. Ten gość zrezygnował z bycia europosłem. Ma klasę i tym się różni od innych prawicowych pseudopatriotów dbających przede wszystkim o pełne portfele i mających gęby pełne frazesów.

  14
  16
  Odpowiedz
 4. 10 marca 2018  20:23   A widzisz gość ...   anonim

  A widzisz gość zrezygnował z mandatu eurodeputowanego, po drugie wolę go słuchać niż lewakow, którzy godzą się na to, że Polska każdego już przeprasza, tylko nas za doznane krzywdy jakoś nikt nie chce przeprosić, on przynajmniej ma jaja a nie jak nasi budyniowi politycy i Maliniak.

  15
  16
  Odpowiedz
 5. 10 marca 2018  20:05   Smutek, gość bierze kasę z ... (1)   anonim

  Smutek, gość bierze kasę z Brukseli / nie mało/ marzy o jej upadku, szerzy bzdury o Naszej Unii Europejskiej i jeszcze ktoś go słucha, SMUTNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19
  20
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 10 marca 2018  20:27   Walisz bzdury, gościu!   Narodowiec

   Bo UE to jest bzdura. A kasę oddaje na cele dobroczynne. Tylko kraje narodowe. Żadnej komuny, czy multi kulti!!!

   4
   13