Od czterech lat zaproszenie do Bramy Pomorza zawsze aktualne

W niedzielę Brama Pomorza i jej klienci, mogli świętować 4. urodziny. Pierwsze i jedyne takie centrum handlowe w regionie z tej okazji przygotowało spore niespodzianki. A jedna z klientek wygrała nowiutkiego opla corsa.

Hucznie i z rozmachem świętowała Brama Pomorza swoje czwarte urodziny.   |  fot. (m.n.)

Już cztery lata w podchojnickich Lipienicach działa Brama Pomorza. Z okazji urodzin centrum handlowe zaprosiło klientów na występ Aleksandry „Alex” Kiedrowicz, zwyciężczyni ósmej edycji „Mam Talent”.

To pierwszy występ chojniczanki dla swoich chojnickich fanów od wygrania telewizyjnego talent show. Jak sama przyznała, bardzo się ucieszyła z tej możliwości. Oprócz „Alex” zaprezentowali się laureaci drugiej edycji lokalnego „Talent Show” w Bramie Pomorza. Z okazji urodzin nie zabrakło też innych urodzinowych niespodzianek i upominków.

Punktem kulminacyjnym było rozstrzygnięcie konkursu na hasło reklamowe Bramy Pomorza. Nagroda była nie byle jaka – nowy opel corsa. Jak się okazało pojedzie on w Bory tucholskie w okolice Tucholi, a zwyciężczyni zaproponowało hasło Bramy Pomorza „Zaproszenie zawsze aktualne”.

(red)

Zapisz