Nowy cykl szkoleń organizowany przez ZUS na Pomorzu

Po wakacyjnej przerwie wracają organizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych szkolenia. Tematem najbliższych, będzie przeliczanie świadczeń oraz obsługa programu Płatnik.

Wszystkie spotkania są bezpłatne i odbywają się online.   |  fot. pixaby.com

23 września o godz. 9:00 odbędzie się webinarium dotyczące przeliczania emerytur i rent. W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie dokumenty złożyć, aby przeliczyć wysokość świadczenia, kiedy złożyć wniosek, a także w jakiej sytuacji ZUS przeliczy wysokość świadczenia. Zapisy na to szkolenie pod adresem:  aleksandra.mlodak@zus.pl.

W piątek 24 września o godz. 09:00 rozpocznie się wirtualne szkolenie poświęcone tworzeniu dokumentów w programie Płatnik. Zapisy na szkolenia ZUS przyjmuje mailowo pod adresem: szkolenia_gdansk@zus.pl. Wszystkie szkolenia on-line prowadzone są za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.  W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu.

Do zgłoszenia trzeba dołączyć  podpisane oświadczeniem RODO, które można pobrać ze strony www.zus.pl. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne, aby wziąć udziału w szkoleniu.

Regionalny Rzecznik Prasowy Krzysztof Cieszyński