Nowe dane i wytyczne. Bez raportów na stronach WSSE Gdańsk oraz PSSE Chojnice

Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek, 24 listopada, o 10 139 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. "Dziś w globalnej liczbie zakażeń uwzględnione jest ok. 22 tys. niezaraportowanych przypadków, o których wczoraj informował GIS.

Od dziś narzędzia rejestracji danych zostaną ujednolicone. Laboratoria mają wprowadzać dane do systemu EWP w ciągu maksymalnie 48 godzin.   |  fot. pixaby.com

W województwie pomorskim odnotowano 979 przypadków.

Informacja w sprawie codziennych raportów dotyczących Sars-CoV-2

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że od dnia 24 listopada raportowanie danych epidemiologicznych dotyczących zakażeń Sars-CoV-2 będzie odbywało się według ujednoliconego sytemu elektronicznego. W związku z tym na stronie internetowej WSSE w Gdańsku nie będą publikowane codzienne raporty dotyczące zakażeń Sars-CoV-2.

PSSE Chojnice

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje, że od dnia 24 listopada raportowanie danych epidemiologicznych dotyczących zakażeń Sars-CoV-2 będzie odbywało się według ujednoliconego sytemu elektronicznego. W związku z tym na stronie internetowej PSSE w Chojnicach nie będą publikowane codzienne informacje dotyczące zakażeń Sars-CoV-2.

(red.) WSSE Gdańsk