Nowa ścieżka i nowe drogi

Rozstrzygnięto przetarg na budowę kolejnego odcinka ścieżki rowerowej na terenie gminy Chojnice. Tym razem wzdłuż ul. Ogorzelińskiej na odcinku Lichnowy – Lichnowy Wybudowanie. Znamy również firmy, która zbudują i wyremontują drogi w gminie.

Urząd Gminy wyłonił wykonawców na kolejne inwestycje.   |  fot. ilustracyjne

Na budowę ścieżki rowerowej najkorzystniejszą ofertę złożyła firma „Amar” Mariusza Rudnika z Lichnów - na kwotę 616 tys. zł. - Wykonawca zaoferował najniższą cenę ofertową oraz 84 miesięczny okres gwarancji za co otrzymał najwyższą liczbę punktów spośród ofert złożonych w tym postępowaniu – informują w urzędzie gminy.

Rozstrzygnięto również przetarg na budowę i przebudowę trzech dróg na terenie gminy Chojnice. - Za najkorzystniejsze dla każdej z trzech części uznano oferty złożone przez „AD-BET” Adriana Paszko z Chojniczek na kwotę 509 tys. zł – informują w gminie. - Wykonawca zaoferował najniższe ceny ofertowe oraz 72-miesięczne okresy gwarancji.

Zbudowane zostaną ulice Boczna w Ogorzelinach, droga wewnętrzna w Kłodawie oraz przebudowana zostanie ul. Pogodna w Ciechocinie”. Natomiast przetarg na budowę ulicy Dębowej, Sosnowej i Kasztanowej w Chojniczkach wygrała firma Roboty Ziemne Dariusza Sali ze Sławęcina za kwotę blisko 2,2 mln zł.

(olo)