Niespodzianki nie było. FC Toruń lepszy od Red Devils

W sobotę (2 marca) zawodnicy Red Devils w meczu 19 kolejki Futsal Ekstraklasy zagrali na wyjeździe z zespołem FC Toruń. Po raz ostatni chojniczanie zwyciężyli nad gospodarzami dzisiejszego spotkania we wrześniu 2015 roku.

Czerwone Diabły przegrały dziś z FC Toruń 5:2.   |  fot. ilustracyjne

FC Toruń – Red Devils Chojnice 5:2

Red Devils Chojnice: Werner (Kartuszyński) – Sobański, Burdiuh, Pr. Laskowski, Kąkol, Mazurkiewicz, Pa. Laskowski, Kolesnik, Ginter, D. Laskowski, Kubiszewski, Bielicki.

Bramki: 2. Mikołajewicz, 17. Cyman, 19. Cyman, 26. Waszak, 28. Kriezel – 9. Burdiuh, 18. Przemysław Laskowski.

Pierwsza część spotkania była nie tylko ciekawa, ale i emocjonująca. W ostatnich minutach kibice zobaczyli prawdziwą wymianę ciosów, która lepiej zakończyła się dla torunian. FC prowadził do przerwy 3:2.

W drugiej części dwie kolejne bramki zdobyli gospodarze nie tracąc przy tym żadnego gola i odnieśli po raz pierwszy zwycięstwo w tym roku na własnej hali. Transmisję meczu z Red Devils Chojnice można  było obejrzeć za pośrednictwem portalu tvcom.pl.