Nie żyje Jarosław Armada

Dziś (21.02.) nagle zmarł Jarosław Armada, specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego i ratunkowego, doskonale znany nie tylko pacjentom szpitala w Chojnicach, ale także wcześniej z opieki medycznej chojnickich drużyn sportowych.

Jarosław Armada (1970-2021)   |  fot. arch.

Jarosław Armada z Chojniczanką był związany od samego początku XXI wieku. Był z naszym klubem zarówno w tych dobrych jak i bardzo trudnych momentach. Na jego nieocenioną pomoc mogliśmy liczyć w każdym momencie, a do tego był dobrym duchem drużyny. Przez te około 20 lat praktycznie nie było domowego meczu Chojniczanki bez jego udziału.

Zawsze interesował się losami Klubu i angażował się w jego życie. Był bardzo lubiany przez zawodników, trenerów czy ludzi działających przy klubie. Z uśmiechem na twarzy pomagał rozwiązywać przeróżne problemy. Wszyscy wiedzieliśmy, że możemy liczyć na Jarka o każdej porze. Cała żółto-biało-czerwona społeczność MKS Chojniczanka 1930 S.A. pragnie złożyć rodzinie i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia czytamy na profilu społeczności MKS Chojniczanka.