Nie pokonali Odry

W rozegranym dziś meczu I ligi zajmująca siódme miejsce Chojniczanka przegrała w Opolu z dwunastą w tabeli Odrą 3:0. Tym samym Odra skutecznie zrehabilitowała się za porażkę 4:1 z pierwszego meczu.

W pierwszym meczu w Chojnicach górą była Chojniczanka, dziś to zawodnicy Odry cieszyli się z trzech punktów.   |  fot. (olo)

Odra Opole – Chojniczanka 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Krzysztof Janus (55), 2:0 Marcin Urynowicz (62), 3:0 Rafał Niziołek (88).

Chojniczanka: Radosław Janukiewicz - Tomasz Boczek, Rafał Kobryń (68. Jacek Podgórski),  Hubert Wołąkiewicz, Oskar Paprzycki (72. Paweł Zawistowski), Przemysław Pietruszka, Paweł Żyra (67. Filip Żagiel), Miłosz Przybecki, Krzysztof Danielewicz, Piotr Grzelczak, Tomasz Mikołajczak.

Pierwszą bramkę gospodarze strzelili w 55 minucie, a jej autorem był Krzysztof Janus. Kilka minut później wynik podwyższył Marcin Urynowicz. Między 67 a 72 minutą trener Chojniczanki Maciej Bartoszek dokonał trzech zmian. Roszady nie przyniosły nawet gola kontaktowego, a w samej końcówce Odra zdobyła jeszcze jedną bramkę i wysoko pokonała Chojniczankę 3:0. Jej autorem był Rafał Niziołek, który chwilę wcześniej wszedł na boisko.

W meczu na szczycie spotkały się dziś wiceliderzy walczący o awans do Ekstraklasy – Stal Mielec i ŁKS Łódź. Ostatecznie lepsi okazali się łodzianie, którzy zwyciężyli 1:0 i dzięki wygranej samodzielnie objęli drugie miejsce w tabeli – premiowane awansem.

1. 11 marca 2019  06:18   Dziadka starczylo pary na ...   anonim

Dziadka starczylo pary na jeden mecz! Teraz do polowy maja beda zbierac baty. Moze sie uda utrzymac:)

4. 8 marca 2019  23:42   Chojnice   Kibic

My naprawdę nie mamy porządnego napastnika, miko udaje i ciągle chce karne albo al co to k,,,,,, jest m,,,,,panowie ciągle narzeka ile można patrzeć

23
    0
  5. 8 marca 2019  23:32   Chojniczanka   Zioło

Kto jeszcze chce miki w ataku porażka, czas na emeryture taka prawda co mówić, wolny i zero gry jako napastnik naprawdę to jakiś emerty, gonić go

25
    0
  6. 8 marca 2019  22:45   Jak (1)   K33

Jak wygrywamy wszystko cacy a jak przegrywamy zaraz fala hejtu nie rozumię postawy niektórych kibiców no chyba że to nie kibice tylko hejterzy

7. 8 marca 2019  22:29   Ponoć gwiazdy położyły ...   Lidka

Ponoć gwiazdy położyły sie na boisku i poprosiły o najniższy wymiar kary. Dlatego skończyło sie tylko na 3:0.