Nie było rozstrzygnięcia w meczu pierwszej drużyny z ostatnią w tabeli

W sobotnie popołudnie (19.09.) w kolejnym meczu ligowym piłkarze Chojniczanki zagrali na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Niesiona na fali zwycięstw Chojniczanka przyjechała do Elbląga po kolejne trzy punkty.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Brakowało dzisiaj więcej dogodnych sytuacji, ale punkt zdobyty na obcym terenie też może zadowalać.   |  fot. ilustracyjne/Rmak

OLIMPIA - CHOJNICZANKA 0:0

Chojniczanka: Sokół - Grobelny, Grolik, Klabnik, Wachowiak, Ziętarski, Kona (63 Czajkowski), Napołow (76 Trojanowski), MIkołajczak, Klichowicz, Skrzypczak (76 Pląskowski).

Żółte kartki: Kiełtyka, Zyska (Olimpia) - Napołow, Skrzypczak (Chojniczanka).

Miejscowi kibice po ostatnich spotkaniach liczyli na zwycięstwo swojego zespołu, a tym samym na opuszczenie ostatniego miejsca w ligowej tabeli. Chojniczanka rozpoczęła mecz grając pressingiem już na połowie Olimpii. Wraz z upływem minut gra się wyrównała, jednak w tej części spotkania gra toczyła się w środkowej części boiska, co spowodowało, iż pierwsza połowa zakończyła się bez gola.

Druga część gry również nie przynosiła zaskakujących zwrotów akcji. Trenerzy obu zespołów przeprowadzili zmiany, jednak nie dało to pożądanego efektu w postaci bramek. Jedni i drudzy próbowali przeprowadzić akcje na bramkę rywala, lecz bezskutecznie. Obie ekipy zdobyły dziś po punkcie, ale po trzech porażkach to Olimpia może być bardziej zadowolona ze swojej postawy.

(red.). Tabela gol24.pl