Nauczyciele z nagrodami

W środę 10 października nagrody w starostwie odebrali dyrektorzy i nauczyciele szkół powiatu chojnickiego. Jutro otrzymają je nauczyciele z miasta oraz gminy Chojnice.

Dziś starosta dziękował nauczycielom za trudną pracę i wręczał nagrody.   |  fot. (olo)

Nagrody starosty chojnickiego odebrało dziś 17. nauczycieli oraz 4. dyrektorów szkół. Na wniosek dyrektorki Wydziału Edukacji i Sportu Ireny Laski nagrody otrzymali dyrektorzy: Maria Kallas – II Liceum Ogólnokształcącego w Chojnicach, Bogna Klunder – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chojnicach, Zbigniew Łomiński – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brusach oraz Elwira Bieszke - Binnebesel – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie.

Nagrodzeni nauczyciele (na wniosek dyrektorów szkół), którzy zdaniem komisji wyróżnili się sporym zaangażowaniem i pracowali ponadprzeciętnie na rzecz szkoły to: Maciej Maciejewski – II LO w Chojnicach, Anna Okuniewska – ZS w Chojnicach, Krzysztof Bigus – ZS w Chojnicach, Jacek Kowalik – Technikum nr 2 w Chojnicach, Katarzyna Niemczyk – ZSP nr 1 w Chojnicach, Anna  Arkuszyńska – ZSP nr 1 w Chojnicach, Jacek Hałuszkiewicz – ZSP nr 2 w Chojnicach, Sławomir Szczepański – ZSP nr 2 w Chojnicach, Celina Zielińska – Lorek – Technikum nr 3 w Chojnicach, Witold Narloch – LO im. W. Pola w Czersku, Tomasz Kutela – ZSP w Brusach, Ewa Bloch – ZSP w Malachinie, Iwona Chmielewska – ZSP w Malachinie, Lidia Lonczak – Męcikalska – ZSS w Chojnicach, Jacek Grzelak – ZSS w Czersku, Lidia Werachowska – M-S ZSP w Chojnicach, Gabriel Kulas – CKZiU w Chojnicach.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

 1. 20 października 2018  19:55   Nauczyciele to...   Renata

  De..b..ile uwstecznieni

  0
  0
  Odpowiedz
 2. 11 października 2018  14:05   och   SKAJA DO WYMIANY

  WYBORY JUŻ WKRÓTCE WIĘC SKAJA SZYBKĄ PROMOCJE ROBI. A FE

  3
  1
  Odpowiedz
 3. 11 października 2018  11:29   Pracujesz w biurze… to ile ...   anonim

  Pracujesz w biurze… to ile godzin przekładasz papiery

  3
  0
  Odpowiedz
 4. 11 października 2018  06:55   Lenie (3)   Magda

  Tylko świętować potrafią i stękać o podwyżki, a pracuja 18 godzin tygodniowo.

  15
  13
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 11 października 2018  12:51   znać przepisy trzeba   low

   Droga Magdo niestety twoja wypowiedź mija się z prawdą, jeżeli byś znała przepisy, to wiedziałbyś że czas pracy nauczyciele jest to 40 h tygodniowo natomiast godzin dydaktycznych to 18 ( określa się to na etat nauczyciela) pozostałe 22h są do dyspozycji dyrekcji dla nauczyciela czyli, wywiadówki układanie planów nauczania rozkład materiału na dany przedmiot itp. często jest to ponad 40h tygodniowo. Trzeba wziąć pod uwagę jeszcze to iż jeżeli nauczyciel ma okienko podczas dnia to nie może opuszczać szkoły bez poinformowania o tym dyrektora czy zapisaniu w księdze wyjść. Twoja wypowiedź jest porostu bezzasadna.

   7
   4
  • 11 października 2018  11:21   Sama jesteś leń   anonim

   Sama jesteś leń

   5
   6
  • 11 października 2018  10:05   uff   Dodek

   Magda myślisz jak przedszkolak

   3
   6
 5. 10 października 2018  18:55   Pan starosta jakiś rozrzutny ... (1)   Bogdan

  Pan starosta jakiś rozrzutny , rozdaje na prawo i lewo bo wybory za pasem , całą kadencję był gorszy od psa ogrodnika a teraz jaki hojny. Panie Skaja to panu nie pomoże poznaliśmy pana hojność przez całą kadencje.

  17
  9
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 11 października 2018  20:30   Bogdan rozrzutny po szkole specjalnej   anonim

   Rzeczywiście nauczyciel pozwolił Bogusiowi skończyć szkołę specjalną i nie może pojąc,że od lat na dzień nauczyciela są przyznawane nagrody.

   1
   1