Narysuj bohaterów „Star Wars”

Już 3 czerwca po raz czwarty zorganizowana zostanie Noc w Bibliotece. Tym razem jej tematem są gwiazdy, więc jednym z tematów Nocy będą „Star Wars” wprost z filmów Georga Lucasa i serii książek o „Gwiezdnych wojnach”.

Do wzięcia udziału w konkursie plastycznym zapraszają organizatorzy.

W związku z tym organizujemy konkurs plastyczny dla młodych czytelników – uczniów szkół podstawowych. Celem konkursu ogłoszonego przez Stowarzyszenie LekTURa i Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnicach jest popularyzacja książki i czytelnictwa wśród dzieci szkolnych, pobudzenie wyobraźni i aktywności twórczej, zaprezentowanie swojego talentu.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie ilustracji związanej z serią „Star Wars” – bohaterów, scen, statków kosmicznych, itp. Gotowe prace w formacie A3 należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach (Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci, pokój nr 112) do 1 czerwca 2017 roku lub przesłać na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach, Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci, ul. Wysoka 3, 89-600 Chojnice, z dopiskiem: Konkurs plastyczny „Star Wars”.

Do pracy należy dołączyć kartkę z następującymi danymi: imię i nazwisko autora, wiek, miejscowość i nr telefonu rodzica. Dostarczone rysunki wywieszone zostaną 3 czerwca 2017 roku (sobota) w holu MBP w czasie IV Nocy w Bibliotece pn. „Noc z gwiazdami” i oceniane będą przez uczestników Nocy. Każdy odwiedzający bibliotekę 3 czerwca od godz. 18.00 do 23.00 będzie mógł oddać 1 głos na wybraną pracę.

Trzy prace z największą liczbą głosów zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 czerwca, po zliczeniu głosów oddanych przez uczestników Nocy w Bibliotece pn. „Noc z gwiazdami”.

Regulamin konkursu - tutaj

MBP

Zapisz