Na stadionie Kolejarza trwa InterTony Festiwal

Atmosfera jest bardzo dobra, uczestnicy bawią się świetnie. Wkrótce "danie główne", a więc występ zespołu Vader. Organizatorzy przestrzegają też uczestników przed załamaniem pogody.

Nie ma wątpliwości, że muzyka łączy wolontariuszy z Chojnic oraz miast partnerskich.   |  fot. (olo)

Ponadto instruują jak mają się zachowywać w przypadku zakończenia imprezy z powodu załamania pogody. Przygotowano specjalne drogi ewakuacyjne. Wszyscy jednak mają nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.

Pogoda nie pokrzyżowała planów i kilka minut przed 21.30 na scenę wyszedł zespół Vader. Pod sceną zgromadziło się bardzo wiele osób. Na ten koncert przyjechali fani z całej Polski. Muzycy serdecznie podziękowali za to, że mogli przyjechać do Chojnic. O 22.00 koncert przerwano i fani opuścili stadion.

Tekst i fot. (olo)

 

Zapisz

 1. 20 czerwca 2019  13:23   Burza w Boże Ciało (1)   Plastuś

  Na Intertonach zaczęło padać po 22:00, a w Boże Ciało od 13:00...

  3
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 2. 18 czerwca 2019  13:50   Anonim (1)   anonim

  Osobiście widziałam jak ks Dawidowski biegał po cmentarzu aby szybko ekipa uprzatala ścięte drzewa

  0
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 3. 17 czerwca 2019  22:41   W jakich przypadkach mieszkańcy mogą odsunąć radną od funcji radnej kiedy szkodzi ona (1)   Danka

  dobru mieszkańców i ich pracy oraz wysiłkowi i sieje kłamliwy niepokój? Może wystosujemy petycję mieszkańców z podpisami o odsunięcie tej radnej od stanowiska bo nie spełnia ona kryteriów konstytucyjnego reprezentowania wszystkich mieszkańców Chojnic, niezależnie od ich wiary czy zapatrywań, i jest zwykłym psujem za nasze pieniądze podatników. Ta pani Kłosowska NIE NADAJE SIĘ NA RADNĄ, jej zapatrywania i religia wyraźnie przeszkadzają jej w wykonywaniu prawidłowo swojej funkcji zawierzenia społecznego mieszkańców. Przynosi ona jawną szkodę na rzecz naszej społeczności chojnickiej, Nas nie stać podatników małego miasta na utrzymywanie szkodnika, lenia umysłowego, który nie potrafi wziac pod wzgląd właściwych racji społeczeństwa. Urządza sobie ona naszym kosztem i za nasze pieniądze pośmiewisko z mieszkańców, młodzieży, wolontariuszy, gości z miast zaprzyjaźnionych i z różnych odpowiedzialnych instytucji. Czegoś takiego co ta radna wyprawia nigdy w Chojnicach nie było. Szkaluje ona i psuje dobrą opinię o mieście, na którą to pracują inni radni, różni ludzie i organizacje. Należy ją odsunąć z pozycji radnej. Ta pani nie wie co robi, przez co nie ma panowania nad sprawami. To jest niepoważne!

  7
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 4. 17 czerwca 2019  21:46   Burzę sprowadziła chojnicka Katolicka Janina Kłosowska Akcja w konszachtach z szatanem i prob. Chyłą (1)   D

  To do nich reklamacje jeśli kogoś woda burzowa i żółć zalewa. Konsekwencje ich pracy szatana do nich. Nie do noewinnych niczemu ludzi. Ściągnęli złe wibracje na miasto nasze ukochane. Ale pomylili się myśląc że nas chojniczan podzielą. A tak względem bezpieczeństwa to fani metalu mieli więcej oleju w głowie i rozsądku niż ich hejterzy i z burzą, pamiętając o niegdysiejszej nawałnicy, po prostu schronili się pod wiaduktem kolejowym. Dla hejterów info - rób tak w czasie burzy. A dla radnej hejtującej Kłosowskiej - wszystkie bramy cmentarza są otwarte w nocy i w dzień, wycinają tam księża stare piękne drzewa bez konsultacji z właścicielami grobów, jest tam syf w formie rozpierdzielnika śmieciowego rodem z lat 30-tych trzymanego przez jakąś firmę niedojdę która wykopuje doły i trzyma w połowie przejścia zdezelowany kontener rdzewiejący. W XXI wieku jakieś niedojdy kościelne i śmieciarkowe zawiadują cmentarzem i go niszczą. W dzień po murze cmentarza chodzą i biegają dzieci 9-letnie i starsze. A woda jest tracona bo nie ma zbiornika prawdziwego przy wejściu. Metalowców nie widziałam by po płocie chodzili nigdy czy niszczyli. Takze Pani Akcjo Kłosowska zakasać rękawy, a jak pani przestanie hejtować na nas i nasz spokój to w przyszłym roku możemy włączyć się jako wolontariat do twojego, mam nadzieję pożytecznego, zabrania się za cmentarz i osób za niego odpowiedzialnych. Życzę powodzenia i spuszczenia żółci życiowej pani Janinko, Bo szatan tylko czeka na takich jak pani i pani funfla Hejtera Chyłę.

  7
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 5. 17 czerwca 2019  14:15   "Tego czegoś"??!! Towarzystwo? (1)   S

  Stary, gdzieś ty się urodził? Naucz się żyć z innymi. Sygnał jest taki że chojniczanie chcą a obrazkiem ilość osób i poparcie. Ty chodzisz na trującą coca colę z truckiem czerwonym na rynku w grudniu, i jeszcze za to płacisz i nikt ci nie wymawia że popierasz syf, to nie wymawiaj i zabraniaj innym tego co ich kręci, metalu muzyki za darmo.

  10
  6
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 6. 16 czerwca 2019  22:31   Oby za rok nie wpuszczono ... (3)   chojniczanin

  Oby za rok nie wpuszczono tego czegoś.W tym roku burza rozpędziła towarzystwo ,to jest sygnał ze tego towarzystwa Chojnice nie chcą

  10
  21
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 18 czerwca 2019  15:24   A może przestaniesz ...   anonim

   A może przestaniesz wchodzić w buciorami w cudze życie?! To takie dla Was typowe! Oczekujecie szancuncu, a sami go nie macie!!!!!

   2
   2
  • 17 czerwca 2019  10:54   Czy to nie przypadkiem piorun ...   anonim

   Czy to nie przypadkiem piorun uderzył w wierze kościelną na mazurach ? Deus Vult ;)

   8
   3
  • 16 czerwca 2019  22:53     anonim

   hahahahahahahahahahahahahahahahahahaa :D w sensie że juz chyba cały tydzień i w całej Polsce takie znaki Chojnice dawały? nie wiedziałam ze mamy takie moce, bo jesli mamy, to może zróbmy z nich jakiś pożytek, ale pozytywy...szczerze mówiąć czekałam na tego typu komentarz ...i się doczekałam, dziękuję, you made my day

   10
   3
 7. 16 czerwca 2019  22:01   Polecam :) (1)   anonim

  Mega festiwal polecam serdecznie

  19
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 8. 16 czerwca 2019  16:23   Wszystkich hejtujących na tym forum i zgorzknionych nudą życia którą sobie fundują (1)   D

  zapraszamy do wejścia w zonę strefy luzu i humoru, to na ten rok, a w przyszłym na Intertony do wspolnego zdjęcia przeciwko hejtowi. Nosy do góry hejtrowcy, powiedzcie sobie raz na zawsze "nienawidzę żółci swej, która mnie zalewa" i w 2020 idę na Intertony "pokojowego nie lania żółci i grymasów". Hawk!

  20
  11
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 9. 16 czerwca 2019  15:35   Ryki nie do zniesienia :-( (3)   Gosc

  Od rana tak darli mordy, że nie tylko na stadionie było ich slychac ale też na oddalonym o pare kilometrów tzw. osiedlu Kolejowym. Masakra , nigdy więcej. Dobrze, że chociaz burza pogoniła to " towarzystwo "

  21
  29
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 10. 16 czerwca 2019  08:40   Na drugi rok otoczymy ... (5)   anonim

  Na drugi rok otoczymy szczelnie stadion trzymając w ręku potężną broń, a mianowicie krzyż, to odechce się wam słuchać diabelskiego ryku

  15
  46
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 18 czerwca 2019  19:46   A Intetony już nie   anonim

   A Intetony już nie

   1
   0
  • 17 czerwca 2019  14:07   A na trzeci rok wsadzimy do obozów koncentracyjnych?   Ewa

   Przyjedzie policja i was rozgoni z tymi krzyżami. Czy miejsce krzyża doprawdy jest pod stadionem i to w twoich rękach? Dla Ciebie tak? Oby ci Chrystus tych rąk nie pokarał. Taki masz szacunek dla Jezusa? Zobaczymy czy szczelnie uda sie tobie znaleźć tylu ochotników na kordon. Ale jestem pewna że miasto nie wyda tobie pozwolenia na "szczelne otoczenie z krzyżami" ważnej imprezy kulturalnej chojniczan i dla chojniczan oraz miast partnerskich i ich wolontariuszy.

   8
   2
  • 16 czerwca 2019  21:36   Jeśli sprawi Wam to radość ...   don kłak

   Jeśli sprawi Wam to radość i będzie dla Was dobrą zabawą to czemu nie.... w końcu o to w festiwalu chodzi aby każdy dobrze się bawił. Swoją drogą zastanawia mnie jedno.... co was tak boli w tej imprezie, skoro nie bierzecie w niej udziału hmm ? Nie było żadnych prowokacji, impreza odbyła się w spokoju, więc o co Wam tak właściwie chodzi? Sorrka dla mnie jesteście świętoszkami na pokaz i hipokrytami, ale odszczekam to jeśli w racjonalny sposób wyjaśnicie mi powody takich a nie innych działań ;) btw impreza się odbyła pomimo sprzeciwów więc... Deus Vult

   11
   4
  • 16 czerwca 2019  20:06   proszę cię   Stefan

   wsadź sobie w d... ten krzyż

   8
   7
  • 16 czerwca 2019  09:20   A byłam pewna że już tak ...   anonim

   A byłam pewna że już tak będzie w tym roku :-D Ludzie dajcie żyć innym po swojemu,przestańcie s zydzić,wyzywać,wytykać,cieszyć sie z porażek...to takie katolickie...

   28
   8
 11. 16 czerwca 2019  07:57   Super (1)   anonim

  Do zobaczenia za rok, bylo bardzo fajnie . Mega brzmienie !!!

  29
  22
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 12. 15 czerwca 2019  23:07   Szatany   Zodiak

  Szatany przyznała kolejna nawalnice

  15
  38
  Odpowiedz
 13. 15 czerwca 2019  23:03   No tak "Badziewie" ... (4)   anonim

  No tak "Badziewie" ;) Gdyby był to przegląd pieśni religijnej, albo festiwal disco-polo to pewnie piałbyś z zachwytu...

  39
  12
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 17 czerwca 2019  15:02   Intetony niech w wariatkowie ...   anonim

   Intetony niech w wariatkowie wystąpi

   3
   5
  • 16 czerwca 2019  22:37   a pan chojniczanin taki ...   anonim

   a pan chojniczanin taki zyczliwy...zacierał ręce, niech mokną,może w kogoś piorun walnie...to będzie zapewne znak z niebios.wam się ludzie naprawdę pomieszało zło z dobrem, albo ktoś wam pomieszał, bo nie jestescie nic lepsi od fanatyków co terroryzują cały swiat...radze przemysleć, polecam rachunek sumienia , żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy. ps olbrzymia większość fanów metalu to katolicy nieźle co? zeby nie było, nie lubię metalu, nie byłem na festiwalu, nieco słyszałem, podobnie "przeszkadza" mi watpliwej jakości pop podczas imprez miastowych.

   6
   2
  • 16 czerwca 2019  14:07   Dla mnie jazgotem i ryczeniem ...   anonim

   Dla mnie jazgotem i ryczeniem sa pochody religijne na mieście i jakoś nie narzekam ;)

   11
   5
  • 16 czerwca 2019  01:01   ale mi muzyka dziadowski   chojniczanin

   jazgot, ryczenie nic wiecej, przyszĺa ulewa i co bohaterzy jazgotu dają w długą zapewnie aby fryzurka nie zamokła , szkoda że tak późno zaczęło lać prędzej byłaby cisza i spokój od wycia

   13
   25
 14. 15 czerwca 2019  23:02   Świetny festiwal, doskonałe zespoły, jedyne takie wydarzenie kulturalne raz na rok (6)   Monika

  w Chojnicach. Dziękujemy za darmowe wydarzenie kulturalne trwające przeszło 7 godzin. I za kulturalną, miłą i fajną atmosferę. Mogliśmy oczyścić głowy i ciała ze znoju pracy codziennej, sfokusować się na innych rejonach czucia niż co dzień. Profesjonalna stage i nagłośnienie, miłe otoczenie stadionu, zieleni. Bardzo fajna przerwa w młynie życia! Wielkie dzięki i szacun dla organizatora!

  40
  17
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 15. 15 czerwca 2019  22:56   Badziewie? (1)   Ewa

  Kto jest badziewiem? I co sie Tobie wydaje by kogolwiek tak nazywac?

  23
  17
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 16. 15 czerwca 2019  21:41   Klęska :) (2)   Koli

  Wygląda, że to badziewie zgromadziło słabą frekwencję.

  20
  48
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz