Można się zgłaszać do halówki w Charzykowach

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zaprasza zainteresowane drużyny do udziału w Rekreacyjnej Lidze Piłki Nożnej Halowej Gminy Chojnice. Początek rozgrywek 2 grudnia w Charzykowach.

Rozgrywki w Charzykowach ruszają w grudniu.   |  fot. gok.chojnice

Mecze halówki rozgrywane będą w soboty. Wpisowe na cały sezon to 350 złotych. Zgłaszać można się do 20 listopada. Więcej informacji udziela Krzysztof Syngierski pod nr. tel. 52/39 725 59 lub 668 663 102.

Organizatorem rozgrywek jest Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach. Do rozgrywek Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej Gminy Chojnice zostaną dopuszczone zespoły, które dopełnią w terminie ustalonym przez Organizatora regulaminowe formalności takie jak:

pisemne zgłoszenie zespołu, które powinno zawierać: dokładną nazwę drużyny, adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu kontaktowego przedstawiciela drużyny odpowiedzialnego i uprawnionego do podejmowania wszelkich decyzji techniczno - organizacyjnych (załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu). Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną po uprzednim kontakcie telefonicznym z Organizatorem rozgrywek.

Adres do zgłoszenia: krzysztofs@gokchojnice.pl. Uiszczenie 350 złotych wpisowego do rozgrywek w terminie do 22 listopada 2017 r (do godz.15.00). Organizator przewiduje limit drużyn w rozgrywkach i ogranicza go do 12 zespołów. O zakwalifikowaniu do rozgrywek decyduję termin zgłoszenia na odpowiednim druku i wpłatywpisowego. W rozgrywkach nie mogą wziąć udziału zawodnicy występujący w rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Nożnej w następujących klas rozgrywkowych - wszystkich lig futsalu - Ekstraklasy, I ligi, II ligi, III ligi i IV ligi.

(olo)

Zapisz