Mocne wejście Górskiego. Cztery gole na dzień dobry

Chojniczanka pokonała dziś (20.01.) w zimowym sparingu drugoligową Gwardię Koszalin 5:0. Aż cztery bramki zdobył Maciej Górski, który zadebiutował w drużynie w drugiej połowie.

Tomasz Mikołajczak strzelił jedyną bramkę do przerwy. W drugiej połowie cztery gole dołożył Maciej Górski.   |  fot. (olo)

Chojniczanka – Gwardia Koszalin 5:0 (1:0)

Bramki: Maciej Górski 4, Tomasz Mikołajczak.

Chojniczanka - I połowa: Janukiewicz – Fila, Kieruzel, Markowski, Dampc, Podgórski, Zawistowski, Paprzycki, Rybski, Biskup, Mikołajczak.

II połowa: Janukiewicz - Lisowski, Boczek, Wołąkiewicz, Pietruszka, Bąk, Danielewicz, Grzelak, Ryczkowski - Drozdowicz, Górski.

Trener Krzysztof Brede wystawił na dzisiejszy sparing ponownie dwa składy. W pierwszej połowie wpadła jedna bramka – dośrodkowanie Podgórskiego głową zamknął Mikołajczak.

W drugiej połowie na murawę weszło dziesięciu nowych zawodników – w bramce został Janukiewicz. Wpadły aż cztery gole i wszystkie były autorstwa nowego napastnika Chojniczanki Macieja Górskiego.

Kolejny sparing Chojniczanka ma zaplanowany z Elaną Toruń.

1. 22 stycznia 2018  09:44   Grzelak   Ccc

Brawa za 2 piękne asysty

2
    0
  2. 21 stycznia 2018  09:36   Zdjęcia są pacanie z ...   Kibic

Zdjęcia są pacanie z wczoraj, robione na Modraku, sztuczna trawa zawsze jest zielona

7
    0
  3. 21 stycznia 2018  00:10   Zdjecie stare (1)   inny

Gdzie w Chojnicach jest takie boisko chodniki biale a tu trawa zielona ??? gratuluje wygranej