Mikołajki z Little Ladies!

Już 12 grudnia tj. najbliższa niedziela zapraszamy na event otwarcia nowej polskiej marki „Little Ladies”. Premierowo przedstawimy pierwszą z serii książeczek o modzie „Little Ladies. Zaczarowana skrzynia”.

Little Ladies to nowa Polska marka, która została założona przez wspólników z Pomorza.

Wydarzenie  https://www.facebook.com/events/s/miko%C5%82ajki-z-little-ladies/1344491736033497/

Bajka przedstawia przygody Niny i Nadi, które otrzymują od babci zaczarowaną skrzynie, a ta przenosi je w magiczny świat mody. Lubicie dobrą zabawę? Bo my bardzo! Jesteście ciekawi co jeszcze dla Was mamy?

Mini disco- to świetna propozycja dla dzieci, które lubią doskonałą zabawę i taniec. O najlepsze muzyczne brzmienie zadba niezawodny dj Andy!

Mini koncert - znana, lubiana i ceniona wokalistka z Kaszub POBLO! Autorka singla „Daleko”, współpracująca ze znanym polskim raperem LIBEREM. Utwór  „Latarnie”, „Ludzie z plecakami” czy „Rosa” to efekt współpracy ukazany na płycie Libera w 2020 roku! Aktualnie przygotowuje własny materiał muzyczny, nie zapominając o najmłodszych słuchaczach! Podczas Mikołajek zaprezentuje premierowy singiel „Podróżuj z nami- Little Ladies”!

Loteria - czym byłyby Mikołajki bez nagród i prezentów? Przygotowaliśmy upominki dla dużych i małych uczestników naszego wydarzenia. Dla dzieci książeczki, plakaty, słodycze i inne niespodzianki, dla opiekunów rabaty, vouchery i inne podarunki!

Partnerzy wydarzenia:

Lulu: lokalna marka dziecięca. Wszystkie produkty są szyte ręcznie, z wielką miłością i dbałością o każdy szczegół. Asortyment firmy to min.: przytulanki, kocyki, poduszki, akcesoria i inne.  

https://madebylulu.pl

StyleEvine: młoda marka odzieżowa inspirowana modą uliczną. Cechuje ich minimalizm, luźne fasony oraz projekty oparte na czerni i bieli. Ponadto firma stawia na najwyższą jakość produktu i dbałość o każdy szczegół.

https://styleevine.shoplo.com/

Patron medialny:

Chojnice.com - internetowy portal lokalny. Najnowsze informacje z miasta i regionu.

Akcja charytatywna!

„W życiu Oliwki pewny jest tylko ból…”

Jako nowo powstająca marka kierujemy się ideą pomocy, edukacji i zachęcamy do czynienia dobra. Oliwka Stanka to 14-stoletnia dziewczynka pełna siły, nadziei i wiary w lepsze jutro. Celem zbiórki jest seria operacji przywracających sprawność w kończynach. Oliwka nie może być fizycznie z nami na wydarzeniu (aktualnie odbywa rehabilitacje), ale każdy z nas może dorzucić przysłowiową złotówkę do puszki, która będzie dostępna na miejscu. 

Część dochodu ze sprzedanych książeczek zostanie przekazana na pomoc dla Oliwki. Razem możemy więcej!

https://www.siepomaga.pl/oliwia-stanka

Nie masz pomysłu na świąteczne prezenty? U nas ich nie zabraknie! Stoiska, które dla Was przygotowaliśmy tworzą idealną okazję na zrobienie nietuzinkowych prezentów!

A może marzy Ci się „babski” dzień mamy z córką?

To idealna okazja, aby pobyć w damskim towarzystwie. Zabierz swoją córkę i wspólnie poznajcie magiczny świat Nadi i Niny!

Wejście na wydarzenie jest bezpłatne!

Istnieje możliwość kupienia produktów podczas eventu. Zachęcamy do płatności gotówkowej!

Zapraszamy!