Miejski Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny w SP 3

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 3 w Chojnicach odbył się Miejski Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny kl. II szkół podstawowych. Była to już kolejna edycja konkursu, którego celem jest uwrażliwianie na konieczność ochrony środowiska.

Układanka puzzle była jednym z zadań konkursu.   |  fot. (nad.)

Oraz zachęcenie uczniów do ,, ekologicznych  zachowań,, oraz integrowanie środowisk uczniowskich. W zmaganiach konkursowych brały udział 2- osobowe reprezentacje poszczególnych szkół podstawowych.  Uczniowie odpowiadali na 14 pytań m. in. układali puzzle, rozwiązywali wykreślankę literową,  dobierali  domek dla  zwierzaka, rozwiązywali rebusy ekologiczne,  itp.     

Po zakończonej rywalizacji okazało się, że I m. zajęła reprezentacja SP 5 , II m. zajęli uczniowie z SP 3, III m. drużyna z SP 7, IV m. drużyna z SP 1           Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy wręczone przez dyrektor Zofię Myszkę.

Organizatorzy konkursu p. M. Nowak, I. Szramka i M. Werra dziękują opiekunom poszczególnych drużyn za przygotowanie dzieci do konkursu oraz fundatorom nagród  Dyrekcji PN,, Bory Tucholskie, oraz Dyrekcji Zespołu Szkolno- Przedszkolnemu Nr 3 w Chojnicach.      

ZSP 3                   

Zapisz