"Mężczyzna idealny" przybywa do Chojnic

Uwaga! Niebezpieczna dawka humoru już 23 marca o godz. 19.00 w Hali Centrum Park w Chojnicach ul. Huberta Wagnera1. Gwiazdorska obsada! Adriana Biedrzyńska, Jacek Kawalec, Piotr Pręgowski, Tadeusz Ross!

Zapraszamy na 2 godzinny spektakl, który napisał Andrzej Pacuła a wyreżyserował Stefan Fridmann.

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu.

Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukowania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić.

Bilety do nabycia w cenie 60zł: kasa basenu Parku Wodnego  ul. Huberta Wagnera 1 tel. 52-3966442. Info i zamówienia zbiorowe: 518 166 869. Dla czytelników mamy wejściówkę. Aby ją otrzymać wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i przesłać na adres redakcja@chojnice.com " W jakim znanym serialu Piotr Pręgowski, jeden z aktorów grających w spektaklu „Mężczyzna idealny”, zagrał rolę Pietrka"? Na odpowiedzi czekamy do wtorku 13.03. Wylosowaną osobę z poprawną odpowiedzią powiadomimy mailem.