Medale chojnickich tancerek w Gdańsku

Po raz kolejny tancerki z Akademii Tańca Pietro Wyżej świetnie spisały się na ogólnopolskim festiwalu tańca. Tym razem przywiozły medale z Ogólnopolskiego Festiwalu Form Tanecznych Dance Group 2018 w Gdańsku.

Brązowe medalistki „Dzikie Koty” z Akademii Tańca Piętro Wyżej.   |  fot. (nad.)

W gdańskim festiwalu zaprezentowało się około trzy tysiące zawodników. Chojniczanki przywiozły  medale wszystkich kolorów - złote, srebrne i brązowe w tańcu indywidualnym, duetach  i formacjach tanecznych.

W kategorii solo do 11 lat znakomicie wypadły Nicola Szreder – II miejsce, Agata KłopotekGłówczeska – III miejsce i Julia Leszczyńska  - V miejsce.

W duetach do 8 lat I miejsce zdobyły Zuzanna Łońska i Natasza Lorbiecka,  w duecie do lat 11 złoty medal wytańczyły Agata Kłopotek – Główczeska i Nicola Szreder, natomiast brąz zdobyły Michalina Garus i Wiktoria Sreberska.

W duetach 12- 15 lat II miejsce zajęły Julia Leszczyńska i Wiktoria Reca, a III miejsce Martyna Hałasowska i Weronika Sigmiller.

W formacjach 5 – 8 lat  srebrny medal wytańczył zespól Free Dance, natomiast brązowe medale w formacji 12-15 lat i w mini formacjach zdobyły  Dzikie Koty. Trenerem tancerek jest Anna Ludwicka.

1. 18 kwietnia 2018  23:00   Gratulacje dla całego Teamu   Wierny kibic

Dziewczyny- jesteście WIELKIE. Szczere gratulacje dla całej ekipy dziewczat oraz pani trener. Dziękujemy i prosimy o więcej.

5
    0
  2. 18 kwietnia 2018  21:38   Najlepsze   Alutka

Gratulacje dla uzdolnionych tancerek Akademii Piętro Wyżej! Nicola już trzymamy kciuki za następne turnieje