Mecz na własnym stadionie. Dystrybucja biletów

W piątek 3 lipca o godzinie 17:40 piłkarze Chojniczanki rozegrają pierwsze domowe spotkanie w 2020 roku. Przeciwnikiem żółto - biało - czerwonych będzie Sandecja Nowy Sącz.

Dobiegły końca prace związane z montażem instalacji ogrzewającej płytę boiska. Na boisku pojawiła się już nowa murawa, trwają prace wykończeniowe.   |  fot. D. Wałdoch

Następnie przed Chojniczanką pozostaną trzy domowe spotkania, których dokładnych terminów jeszcze nie znamy. Są to mecze z Chrobrym Głogów (około 11 lipca), Zagłębiem Sosnowiec (około 15 lipca) i Wartą Poznań (około 18 lipca). Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. W związku z ograniczoną pojemnością stadionu i zmienionymi zasadami organizacji spotkań z publicznością prosimy o zapoznanie się z nowymi wytycznymi.

Zgodnie z obowiązującym prawem powszechnym i zasadami reżimu sanitarnego w okresie pandemii COVID-19, klub jest zobowiązany do utrzymania podwyższonego standardu bezpieczeństwa, co wiąże się w wielu przypadkach ze zmianą miejsc i zachowaniem odpowiedniego dystansu między uczestnikami wydarzenia. Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc mają posiadacze karnetów na domowe mecze w sezonie 2019/20. W celu rezerwacji należy zgłosić się do Strefy Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera po odbiór bezpłatnych biletów.

Miejsca na trybunach wyznaczone na karnecie nie obowiązują. Bilety będą kodować się na karcie karnetowej, ale konieczne jest posiadanie biletu w wersji drukowanej, ponieważ to na nowym bilecie znajdować się będzie obowiązujący numer miejsca na stadionie. Miejsca dla karnetowiczów będą rozmieszczone na sektorach A1-A5 i B1-B6. Karnetowicze z sektora C rozmieszczeni zostaną na sektorach C1-C2 zgodnie z wytycznymi. Rezerwacja miejsc możliwa jest od wtorku 23 czerwca do środy 1 lipca i dotyczy wszystkich czterech domowych spotkań.

W związku z powyższym godziny otwarcia Strefy Kibica zostają wydłużone. W najbliższych dniach Strefa Kibica czynna będzie w godzinach od 11:00 do 17:00 (dni robocze) i od 10:00 do 13:00 (w sobotę). Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Sandecją Nowy Sącz prowadzona będzie od czwartku 2 lipca wyłącznie na stronie www.kupbilet.pl. Tutaj dla kibiców dostępna będzie tylko trybuna D. Wejście odbywać się będzie przez bramofurty od ulicy Okrężnej czyli wejściem dla kibiców gości. Pula biletów jest ograniczona.

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca. Więcej informacji o zasadach bezpieczeństwa zostanie podanych bliżej meczu za pośrednictwem naszej strony internetowej.  W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem klubu, Jakubem Piekutem: tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA