Marszałek o nawałnicy i drogach

Marszałek Mieczysław Struk – oprócz wręczenia wyróżnień w konkursie „Pomorskie dla Seniora” – spotkał się też samorządowcami, by omówić najważniejsze sprawy i problemy w mieście, gminie i powiecie.

Marszałek Mieczysław Struk, burmistrz Arseniusz Finster i starosta Stanisław Skaja podczas piątkowej (13.07.) konferencji prasowej.   |  fot. (olo)

O swoich rozmowach i ustaleniach z samorządowcami marszałek podzielił się na konferencji prasowej. Najwięcej czasu Mieczysław Struk poświęcił działaniom samorządu województwa po zeszłorocznej nawałnicy oraz budowie i remontom dróg wojewódzkich, których w naszym powiecie przebiega 120 km.

Marszałek wspomniał też o rozmowach na temat wydatków środków unijnych w ramach różnych projektów, problemach związanych z drogimi przetargami na ich wykonanie i o formalnościach związanych z budową w Chojnicach ośrodka egzaminowania kierowców.

Szczegóły w materiale wideo.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

 1. 17 lipca 2018  13:42   Widac ze wybory sie zblizaja ...   KOMTUR

  Widac ze wybory sie zblizaja i pisu-ary znana metoda na babcie szukaja glosow !!! Ale ja wierze we wnuki i wnuczki ze zabiora dziadkom i babciom dowody osobiste !!! DOSC TEJ pisuarowej TRAGEDII i idiotycznych POMYSLOW !!! Te ostatnie sa egzotyczne dla mieszkancow PAPUI N. GWINEA !!! Tablice z dekalogiem w kazdej szkole, namiot w W-wie za 1 mln, dla ojca z Torunia 70 mln za filmiki o ratowaniu zydow etc. etc. etc. !!!!!!!!!!

  1
  0
  Odpowiedz
 2. 16 lipca 2018  10:04   QUI PRO QUO   XYZ59

  O GRABIENIU LASU MÓWIŁ WOJEWODA - NIE MARSZAŁEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1
  0
  Odpowiedz
 3. 15 lipca 2018  12:10   Marszałek przyjechał,aby ... (2)   Svenson

  Marszałek przyjechał,aby porozmawiać o podziale funduszy solidarnościowych,które UE przyznała na naprawę szkód po nawałnicy.Chodzi o to ,aby środki te zostały wykorzystane do celów,na jakie zostały przyznane.Założę się o 100$,przeciwko puszce śledzi,że teraz ten od grabienia liści chce te środki przeznaczyć na coś o czym jeszcze nie wiemy,ale się niebawem dowiemy.Dodam,że środki te zostały przyznane na skutek interwencji Pani Róży Thun,która wynajętym helikopterem woziła europarlamentarzystów,odpowiedziałnych za przyznawanie tych funduszów,pokazując skutki tej strasznej tragedii,która dotknęła nasz region

  1
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 16 lipca 2018  10:28   Napisałem przecież,że ...   Svenson

   Napisałem przecież,że Marszałek przyjechał rozmawiać a ten od liści będzie teraz chciał łape na kasie położyć !

   0
   0
  • 16 lipca 2018  10:03   QUI PRO QUO   XYZ59

   O GRABIENIU LASU MÓWIŁ WOJEWODA - NIE MARSZAŁEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1
   0
 4. 15 lipca 2018  11:01   Rozmawiają o problemach (1)   Kamil

  Największymi problemami tego miasta są Nieomylny Finio i Nienasycony Ssskaja razem z banda platformy oszolomow chojnickich. Ci ludzie rządzą od dekad. Już czas im podziękować!!!

  1
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 16 lipca 2018  09:42   Kamil ty głupku   anonim

   Nienasycona BANDA to ci których popierasz, ale obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku.

   0
   1
 5. 14 lipca 2018  06:44   A Stachu nic nie mówi chyba ...   As

  A Stachu nic nie mówi chyba czeka na 0,7 bo zaschło mu w ustach

  1
  0
  Odpowiedz
 6. 13 lipca 2018  23:17   PiS i plyniemy z nimi Finio   ja

  A jak tam grabienie lasow?

  1
  0
  Odpowiedz