Marcowa uczta filmowa w DKF

Wiosną tego roku Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" będzie świętować swoje 25 lecie. Niewykluczone, że z tego powodu wiosenny repertuar jest nasycony atrakcyjnymi propozycjami filmowymi.

Plakat do filmu "Biała wstążka".

1 marca "Limits of Control" - to najnowszy obraz Jima Jarmusha z Billem Murrayem w roli głównej. 8 marca zostanie wyświetlony "Demakijaż" to projekt autorstwa trzech młodych reżyserek. Film składa się z 3 autonomicznych nowel. W obsadzie znalazło się wiele gwiazd polskiego kina - Grażyna Barszczewska, Magdalena Cielecka, Dorota Deląg i Jan Wieczorkowski. , 15 marca - "Fish tank" - brytyjski film obyczajowy  o trudnym dojrzewaniu. 22 marca "Tatarak" - najnowszy obraz Andrzeja Wajdy. Marcowe seanse zwieńczy pokaz "Białej Wstążki' - filmu, który na wszelkich festiwalach zgarnia szereg nagród i jest poważnym kandydatem do tegorocznego Oscara.
Seanse odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 19 w Chojnickim Domu Kultury. Karnety w cenie 20 zł i bilety na pojedyncze seanse po 8 zł są do nabycia w kasie domu kultury przed seansami DKF.

(ro)