Mandaty za kolizje

W środę w Chojnicach policjanci wzywani byli na miejsca kilku kolizji drogowych. Do najgroźniej wyglądającej sytuacji doszło na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i Subisława.

Sprawcy kolizji zostali ukarani 500 złotowymi mandatami.

Wczoraj (2.03.) około godz. 14.40 dyżurny chojnickiej komendy odebrał zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu ul. Subisława i Gdańskiej w Chojnicach. Na miejsce został skierowany patrol policji. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że 24 –letni mieszkaniec powiatu chojnickiego kierujący volkswagenem wyjeżdżając z ul. Subisława nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Gdańską kierowcy audi. Ten ostatni próbując uniknąć zderzenia z volkswagenem zjechał na chodnik, a potem uderzył w ogrodzenie posesji, skrzynkę radiowo – telewizyjną i ścianę budynku. Kierowca oraz pasażer audi zostali przewiezieni do szpitala, ale na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Sprawca kolizji został przez policjantów ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

Z kolei około godz. 16.30 na ul. Sukienników w Chojnicach doszło do stłuczki trzech pojazdów. Jak się okazało, kierowca mazdy nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, w wyniku czego uderzył w jadącego przed nim forda, który z kolei wjechał w poprzedzającego go opla. 19 - letni mieszkaniec powiatu chojnickiego, który doprowadził do zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został przez policjantów ukarany 500 - złotowym mandatem karnym.

KPP

 1. 4 marca 2011  07:21   Ty jesteś stukniety i to ...   anonim

  Ty jesteś stukniety i to nieżle. Pani Konopelska jest rzecznikiem prasowym to sie nie kompromituj bo nie mandat ci potrzebny a psychiatra.

  0
  0
 2. 4 marca 2011  07:17   Policjatnka   Rodak

  Pewnie te mandaty wypisała pani bodajże Konopelska ,która ma jakieś problemy życiowe i wyładowuje je na chojnnickich kierowcach! Moim zdaniem odwołać tę policjatnkę z Chojnic bo szkodzi nam ,a mandaty wypisuje za byle pierdołke . Liczę na poparcie mojego komentarza.

  0
  0