Letnia zabawa z Bramą Pomorza

Charzykowscy turyści i chojniczanie, którzy dzisiaj (6.08.) znaleźli się w okolicach amfiteatru, mogli liczyć na moc atrakcji. To kolejna ciekawa impreza zorganizowana przez centrum handlowe Brama Pomorza.

Organizatorem wydarzenia było CH Brama Pomorza, a uczestnikiem zabawy był każdy niezależnie od wieku.   |  fot. (ro)

Z oferty mogli skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Sporo chętnych skusiło się na zumbę wraz z Magdą, żywiołową instruktorką z Fitness Club KaNaMa. Dużo zabawy mieli najmłodsi: uczestniczyli w licznych konkursach i zabawach z nagrodami, byli częstowani darmową watą cukrową.

Dziewczęta z sali zabaw Honolulu przemieniały twarze milusińskich w księżniczki, tygrysy, koty i inne postacie. Dla najmłodszych był też dostępny pokaźnej wysokości dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, gigantyczne banki mydlane i wiele innych atrakcji.

Ta impreza miała też charakter informacyjny, dzięki niej osoby odwiedzające Charzykowy mogły zapoznać się z bogatą ofertą handlową Bramy Pomorza a także dowiedzieć się o wielkiej imprezie na pożegnanie lata, która jest zaplanowana na 26 sierpnia z wielkim koncertem Cleo

(ro)