Leśna Kraina przywitała dziś dzieci

Mimo wakacji do Leśnej Krainy w Charzykowach zawitało dziś sporo dzieci z rodzicami. Leśna Kraina to nowe niepubliczne integracyjne przedszkole z grupą żłobkową znajdujące się tuż przy szkole.

Charzykowy wzbogaciły się o nowe przedszkole.   |  fot. (olo)

- Głównymi założeniami naszego przedszkola jest stworzenie miejsca wyjątkowego, innego niż wszystkie. Proponujemy szeroką ofertę edukacyjną opartą na nowoczesnych metodach pracy. Wiedza i doświadczenie wykwalifikowanej kadry zapewni indywidualne podejście, wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo emocjonalne dziecka.

- Położenie placówki stwarza doskonałe warunki do korzystania z walorów przyrodniczych oraz do rozwijania sprawności fizycznej. Szczególną uwagę będziemy zwracać na kształtowanie nawyku zdrowego stylu życia poprzez odpowiednie żywienie- informują w nowej placówce. 

Wczoraj placówka została poświęcona, a pierwszymi gośćmi byli m.in. przedstawiciele gminy Chojnice. Dziś przedszkole odwiedzały całe rodziny – dzieci mogły się bawić, a rodzice zapytać o nurtujące sprawy, a zdecydowani mogli zostawić podanie. Widząc jednak miny maluchów trudno stwierdzić, że komuś się nie podobało. Pod koniec sierpnia w placówce odbędą się zajęcia adaptacyjne, a we wrześniu początek roku szkolnego.

Przedszkole jest prywatne i zostało zbudowane przez właścicieli firmy Marbruk. Dyrektorką Leśnej Krainy jest Magdalena Kwiatkowska.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz