Lekkoatleci po sezonie

Młodzi lekkoatleci z Chojniczanki podsumowali tegoroczny sezon. Mimo surowych słów trenera sekcji Jarosława Wróblewskiego nie muszą przejmować się pewnymi niepowodzeniami.

Podsumowanie sezonu lekkoatletów Chojniczanki.

Nie da się ukryć, iż sukcesów nie brakowało. Startowali bowiem w wielu zawodach na szczeblu okręgowym, międzywojewódzkim, ogólnopolskim a nawet międzynarodowym. Do szczęśliwców, którzy ambitnie zapracowali na swój sukces należy wielu zawodników. Marcin Hryszkiewicz zajął III miejsce w biegu na 200 m w Halowych Mistrzostwach Polski w Spale w styczniu br. Na tych samych zawodach V miejsce zajął Maciej Wesołowski na dystansie 300 metrów. W memoriale Jana Kusicińskiego w Zamościu Aleksandra Kulas zajęła V miejsce w rzucie oszczepem. Sukces sekcji został powiększony o dobre wyniki finalistów ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach w Warszawie Dominika Morek zajęła II miejsce w biegu na 300 metrów. Bardzo dobre wyniki zawodników zaowocowały powołaniem do kadr wojewódzkich młodzików i juniorów: Aleksandry Kulas w rzutach, Kamili Kubaczyk, Marcina Hryszkiewicza i Macieja Wesołowskiego w biegach sprinterskich i Patryka Kniachnickiego, Damiana Rudnika i Przemysława Stryszka w biegach długodystansowych.