Krok w dorosłość!

Osiemnaste urodziny w naszej kulturze są utożsamiane z wejściem w dorosłość. Świeżo upieczeni osiemnastolatkowie najczęściej szykują się już do egzaminu dojrzałości a niektórzy także do zdawania prawa jazdy.

Prezent na osiemnastkę powinien być jedyny w swoim rodzaju. Powinien nie tylko sprawić przyjemność, ale również powinien być pamiątką po tym niezwykłym dniu.   |  fot. nad.

Zaraz po tych wydarzeniach czeka ich też wybór dalszej życiowej ścieżki. To dlatego osiemnastkę dobrze jest uczcić w szczególny sposób, który potem na długo pozostanie w pamięci jubilata! W upamiętnieniu takiego dnia na pewno pomoże odpowiedni podarunek. Jak jednak wybrać odpowiedni prezent?

Prezent dla młodego człowieka? Koszulki z nadrukiem na 18 urodziny

Osiemnaste urodziny to szczególny dzień, symbol wkroczenia w dorosłość i zwiastun wyśmienitej zabawy do samego rana – tradycyjnie jubilatom w tym dniu wręcza się śmieszne a czasami szalone podarunki. Wiele osób decyduje się na świętowanie z przytupem i funduje znajomym skok ze spadochronem, jazdę sportowym autem na torze albo inne pełne adrenaliny wyzwania.

Często decydujemy się też na butelkę dobrej whisky czy wina. Doskonałym pomysłem obok wyśmienitego alkoholu czy sprośnych gadżetów będą również koszulki na nadrukiem na 18 urodziny. To znakomita forma wyrażenia swoich pozytywnych uczuć wobec kolegi, koleżanki, przyjaciela lub przyjaciółki. Koszulki z nadrukiem na 18 urodziny powinny jednak nieco różnić się w zależność od płci obdarowywanego!

Koszulki z nadrukiem na 18 urodziny dla niej

Osiemnastka to bodaj ostatnia chwila, w której rozmowa o wieku kobiety nie jest potężnym faux pas. Dlatego odpowiedni napis czy grafika przypominający o urodzinach może się pojawić na prezencie dla koleżanki czy przyjaciółki. Dlatego koszulki z nadrukiem na 18 urodziny to niezawodny prezent! Co więcej, Taki T-shirt sprawdzi się w każde kolejne urodziny, przecież nikt nie będzie wypominał starszym dziewczynom ich wieku!

Koszulki z nadrukiem na 18 urodziny dla niego

Dla faceta pełnoletność to prawdziwy powód do dumy. Posiadanie dowodu osobistego to coś, o czym marzy każdy młody chłopak. Dzięki temu „plastikowi” może on już legalnie wejść do sklepu i kupić sobie alkohol – oczywiście jeśli tylko rodzice pozwolą! Koszulki z nadrukiem na 18 urodziny to więc doskonała manifestacja na kolejne dni po urodzinach, dzięki której młody mężczyzna może wyrazić swoją ulgę z osiągniętego wieku!

(Nad.)