Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez Internet

Decyzja o wzięciu kredytu gotówkowego podyktowana jest zazwyczaj pojawieniem się nagłych, niespodziewanych wydatków, których opłacenie jest dla nas konieczne. Jednocześnie, nie zawsze mamy możliwość przedstawienia zaświadczenia o dochodach.

Banki wprowadziły także możliwość skorzystania z kredytu gotówkowego bez zaświadczeń.   |  fot. nad.

Z kolei kredyt gotówkowy jeszcze do niedawna można było otrzymać tylko i wyłącznie wraz z okazaniem niezbędnego zaświadczenia. Obecnie jednak są sytuacje, w których uzyskanie takiego kredytu jest już możliwe. Dowiedz się więcej i porównaj wszystkie oferty kredytów gotówkowych na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe.

Kredyt gotówkowy przez Internet – bez zaświadczeń, czy tak się da?

Zrozumienie tego, dlaczego do niedawna niemożliwe było otrzymanie kredytu gotówkowego bez zaświadczeń, trzeba zrozumieć, czym on w ogóle jest. Kredyt gotówkowy charakteryzuje się tym, że otrzymujemy go bez określenia celu, na jaki zostanie on spożytkowany. Dotyczy on również kwoty niższej niż ta o, która możemy się starać w przypadku np. kredytu hipotecznego. Choć już od dłuższego czasu otrzymać można kredyt gotówkowy przez Internet, bez zaświadczeń otrzymać go mogą jednak tylko osoby otrzymujące stały dochód.

Zazwyczaj dotyczyło to umowy o pracę (najlepiej na czasie nieokreślonym), ale w określonych przypadkach dopuszczalne są również renty rodzinne czy też umowy zlecenie oraz o pracę. Wbrew pozorom, banki w ostatnim czasie bardzo pozytywnie podchodzą do każdego tego typu źródła dochodu, choć nie może się wtedy obyć bez konieczności spełnienia określonych wymogów. Dlatego też osoby bez zarobków z tytułu umowy o pracę, a jednocześnie posiadający stałe dochody, mają możliwość uzyskania tego właśnie kredytu.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez Internet – jak można się o niego starać?

Możliwe jest staranie się o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach przez Internet, ale pamiętać należy o tym, że opcję tą oferują jedynie nieliczne banki. O ile większości banków wystarczy zwykłe oświadczenie kredytobiorcy o tym, z jakiego tytułu i o jakiej wysokości dochody przyjmuje, o tyle przy wybraniu drogi internetowej, może okazać się to obarczone większymi wymogami i szczególnymi warunkami uzyskania kredytu. Pamiętać należy o tym, że wymogi te określają m.in. najwyższa możliwą kwotę kredytu. Tu jednak jest to zależne bezpośrednio od polityki konkretnego banku. Pamiętać jednak musimy o tym, że kredyt bez zaświadczeń przez Internet będzie miał zdecydowanie niższy maksymalny pułap, niż jest to w przypadku kredytów gotówkowy z zaświadczeniem.

Najprościej jest znaleźć kredyty na 5 i 10 tys. złotych. W ich przypadku nie powinno być problemu, jeśli dany bank w ogóle ma w swojej ofercie kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez Internet. Zdarzyć się może, że określony bank umożliwi wzięcie kredytu nawet na 20 tys. złotych, niemniej jednak w przypadku większego zapotrzebowania na pieniądze, wyższe kwoty mogą być już niezwykle trudne do uzyskania. W takim przypadku udzielenie kredytu jest obarczone niemałym ryzykiem i tylko przy spełnieniu specjalnych warunków bank może umożliwić wzięcie takiego kredytu gotówkowego. W każdym przypadku jest to jednak potraktowane przez bank w sposób indywidualny.

Kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń – gdzie otrzymam?

Jeśli podejmiemy decyzję o tym, aby wziąć kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń, liczyć się musimy z tym, że nie każdy bank udzieli tego typu kredytu.  Przede wszystkim, tego typu kredyty są niezwykłą rzadkością. Znaleźć jednak możemy tego typu oferty m.in. w T-Mobile Usługi Bankowe. Również znajdziemy taką ofertę w PKO Bank Polski. Bez wychodzenia z domu otrzymamy również kredyt w mBanku, a choć Alior bank też oferuje kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, uzyskanie go jest możliwe jedynie bezpośrednio w placówce. Jak to wygląda w bankach udostępniających formę online? Dowiedz się więcej na Totalmoney.

1. MBank – kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez Internet w mBanku obarczony jest stosunkowo niską maksymalną kwotą zapożyczenia. Jest to maksymalnie 3700 zł, którą to kwotę w spłacie można rozłożyć na 8 lat. Do otrzymania kredytu wystarczy dowód osobisty, numer telefonu i adres mailowy.

2. PKO BP – w PKO Banku Polskim funkcjonuje oferta Mini Ratka. Jest to właśnie kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, a górną granicą otrzymanego kredytu jest kwota 24 tysięcy złotych. Pamiętać jednak należy o tym, że warunki kredytu tzn. oprocentowanie i prowizja, podlegają indywidualnemu ustaleniu. Na plus na pewno jest fakt, że zazwyczaj już w dniu wypełnienia wniosku otrzymujemy gotówkę.

3. T-Mobile Usługi Bankowe – w przypadku tego banku otrzymanie kredytu przez Internet możliwe jest, jeśli jesteśmy klientami banku. W pozostałych przypadkach wniosek o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń można złożyć jedynie w placówce. Niezależnie od formy złożenia, będziemy sprawdzeni w BIK. Okres kredytowania rozbić możemy na czas od 3 do 120 miesięcy, a kwotę kredytu możemy ustalić w przedziale od 5000 do 200 000 złotych. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w tym przypadku RRSO wyniesie aż 21,77%.

Jak widać, jeśli nie mamy możliwości przedstawienia zaświadczenia o posiadaniu umowy o pracę i chcemy uzyskać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez Internet, warto zapoznać się m.in. z ofertami tych banków.

(mat. partnera)