Korona przegrała z Chojniczanką

W pierwszym meczu sparingowym rozegranym w środę 18 stycznia w Grodzisku Wielkopolskim, Korona Kielce przegrała z Chojniczanką Chojnice 2:3.

Sparing z liderem I ligi zakończył dla Korony zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim.   |  fot. screen KORONA TV

Kielczanie przegrywali już z byłą drużyną trenera Macieja Bartoszka 0:3, ale w końcówce po strzałach Michała Przybyły i testowanego w zespole innego napastnika Piotra Gawęckiego, zdołali zdobyć dwa gole. Bramki dla Chojniczanki zdobyli: Michał Jakóbowski oraz dwukrotnie Hieronim Gierszewski.

CHOJNICZANKA (I połowa): Łukasz Budziłek Wojciech Lisowski, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Łukasz KosakiewiczJacek Podgórski, Mariusz Kryszak, Irakli Meschia, Patryk Mikita, Bartłomiej NiedzielaVassilakos Panagiotis

II połowa: Konrad ZacharskiPaweł Golański, Michał Markowski, Arkadiusz Widelski, Przemysław PietruszkaJakub Biskup, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak, Hieronim Gierszewski, Michał JakóbowskiTomasz Mikołajczak

- Wynik nie jest żadnym odzwierciedleniem naszej pracy na obozie. W porównaniu do Chojniczanki jesteśmy w zupełnie innych miejscach, jeśli mowa o etapie przygotowań. Trenowaliśmy ostatnio bardzo ciężko, co było dziś widać. Ten sparing potraktowaliśmy jako mocną jednostkę treningową, wynik był sprawą drugorzędną - mówi po starciu z Chojniczanką trener Maciej Bartoszek.

Bramki z meczu Korona Kielce - Chojniczanka Chojnice 2:3 - zobacz