Koncert zespołu MPDwa ONLINE

Chojnickie Centrum Kultury i firma CT Media zapraszają na internetowy koncert zespołu MPDwa. Premiera wydarzenia będzie miała miejsce w piątek 19 czerwca o godz. 20:00.

Na koncert transmitowany na żywo zapraszają organizatorzy.   |  fot. nad.

Na chojnickiej scenie wystąpią Paweł Ścibiński i Michał Drejer, duet akustyczny, który od czasu do czasu gra również z rockową sekcją - perkusja, bas - pokazując swoją bardziej rockową twarz. Zespół wciąż poszukuje i jest cały czas otwarty na nowe brzmienia, stąd pomysł na zaproszenie do wspólnego muzykowania Janusza Łangowskiego, który podczas koncertu w ChCK zagra na fortepianie..

"Podobno wszystko zostało już wymyślone. Podobno w muzyce także. Jeśli więc skomponujesz piosenkę, będzie ona z pewnością podobna do czegoś, co już słyszałeś. Na szczęście jeden utwór może każdemu przypominać coś innego, czyli tak naprawdę wcale nie musi być podobny do czegoś konkretnego. Inaczej, gdy zagrasz piosenkę skomponowaną przez kogoś innego. Wtedy oczywistym jest, że to już było. My nie do końca się z tym zgadzamy, dlatego 11 lat temu postanowiliśmy założyć zespół, który tchnie nowe życie w stare numery, ale też stworzy kilka własnych, nawet jeśli będą podobne do czegoś", podkreśla Paweł Ścibiński.

Dzięki firmie CT Media na scenie ChCK stanęły ekrany LED P3 o wysokiej rozdzielczości 4K i odświeżaniu 3840Hz, które wzbogacą koncert o niezwykle efektowne wizualizacje. Koncert transmitowany będzie na facebookowym profilu ChCK i na portalu YouTube. Zapraszamy!

Ł. Sajnaj