Koncert i nabór do Szkoły Muzycznej

Międzyszkolny konkurs "Klasyka w rozrywce, rozrywka w klasyce", będzie miał miejsce już jutro 17.05 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej. Przesłuchania zaczną się o godzinie 11.30, koncert finałowy połączony z rozdaniem nagród będzie

Inicjatywa Szkoły Muzycznej w Chojnicach jest motywacją dla młodych ludzi do doskonalenia swoich umiejętności muzycznych.   |  fot. (m.n.)

Jest to jedyny taki konkurs w Polsce - dzieci szkół muzycznych pierwszego stopnia z całego regionu zmagać się będą w trzech kategoriach: solo, w duecie i w zespołach. Tego dnia usłyszeć będziemy mogli największe przeboje muzyki klasycznej, jazzowej, filmowej i rozrywkowej!

Szkoła muzyczna ogłasza również II nabór do pierwszych klas instrumentów dętych. Przyjmujemy uczniów na flet, klarnet i trąbkę. Szkoła dysponuje instrumentami, które można wypożyczyć na czas trwania edukacji.

Przesłuchania będą miały miejsce 28 maja, zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie szkoły. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 15 lat! Plakat dot. wydarzenia w załączniku.

Alicja Różycka

Zapisz