Koncert dla dzieci "Baw się razem z nami"

Chojnickie Centrum Kultury i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Chojnicach zaprasza 26 września młodszych i starszych na interaktywny koncert z najbardziej znanymi piosenkami dla dzieci.

Niedzielny koncert będzie pięknym prezentem dla najmłodszych, a zarazem znakomitą okazją do spędzenia czasu w familijnej atmosferze.   |  fot. ChCK

Koncert z udziałem Adrianny i Krisa, to niezwykle ekscytujące wydarzenie dla dzieci, które mają szansę stanąć przed mikrofonem i zaśpiewać z innymi swoje ulubione piosenki. Na chojnickiej scenie usłyszymy piosenki z repertuaru Cleo, z bajek filmowych Walta Disneya oraz utwory z repertuaru zespołu Duże Dzieci. Znane i lubiane przeboje zachęcą dzieci do wspólnej zabawy.

Udział w koncercie "Baw się razem z nami", to okazja, aby dzieci poczuły radość ze wspólnego muzykowania. Niedzielny koncert będzie pięknym prezentem dla najmłodszych, a zarazem znakomitą okazją do spędzenia czasu w familijnej atmosferze.
   
Wystąpią:

Wokal- Adrianna Rychwalska

Gitara - Kris Forbot

Chojnickie Centrum Kultury. Niedziela 26 września, godz 12.00. Bilety; 15 zł ulgowy, 20 zł normalny (do kupienia w kasie ChCK i przez internet) KUP BILET

Ł. Sajnaj