Koncert Noworoczny 2019

6 stycznia 2019 roku zapraszamy do nowo otwartej siedziby Chojnickiego Centrum Kultury na koncert noworoczny "Amore Grande ... z różą w tle". Wystąpią znakomici soliści muzyki operowej i operetkowej z towarzyszeniem Orkiestry im. J. Straussa.

Na wyjątkowy koncert noworoczny, gdzie widzowie zadecydują, który z wykonawców otrzyma najwięcej róż zapraszają organizatorzy.

Dwa uzdolnione małżeństwa, dwa odmienne światy, cztery talenty, które śpiewać będą o największą ilość pięknych róż przyznawanych przez najznakomitsze jury – publiczność. Marcela Wierzbicka - Opalińska (sopran) oraz Dominik Opaliński (bas) zmierzą się z Hanną Okońską (sopran) i Łukaszem Ratajczakiem (tenor). Odmienne arie, różne osobowości, inna charyzma. Kto zwycięży? Zadecydują słuchacze!

Marcela Wierzbicka-Opalińska oraz Dominik Opaliński – reprezentują Warszawę (Teatr Wielki Opery Narodowej), świat sopranowo-basowy, największy atut: olbrzymie poczucie humoru. Hanna Okońska oraz Łukasz Ratajczak – reprezentują Bydgoszcz (Opera NOVA), świat głosów najwyższych – sopranowo-tenorowy, największy atut: wielki kunszt wykonawczy.

Łukasz Hermanowicz – dyrygent

Emilia Czekała – prowadzenie

Orkiestra im. Johanna Straussa

Patronat honorowy: Burmistrz Chojnic dr Arseniusz Finster

Miejsce: Sala widowiskowo-kinowa Chojnickiego Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1. Czas: niedziela 6 stycznia 2019 roku, godz. 17:00. Bilety: 90 zł. Do nabycia w siedzibie Chojnickiego Centrum Kultury oraz w Promocji Regionu Chojnickiego (ul. Stary Rynek 4). Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorzy: Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury, Promocja Regionu Chojnickiego Sp. z o.o.

Ł. Sajnaj

Zapisz

 1. 7 grudnia 2018  11:50   Wielbiciel uczciwości   Meloman

  Mam nadzieje że MDK uniesie się uczciwością i nie rozda połowy biletów tzw "Vipom" a zwykli ludzie za 9 dych

  5
  0
  Odpowiedz
 2. 6 grudnia 2018  13:57   do ponizej   Mieszkaniec Chojnic

  Droga Pani/Drogie Panie Jak za drogo to nie musi pani/pan iść i niepotrzebne są takie komentarze Tylko proszę zauważyć ze oprócz artystów będzie orkiestra, która będzie grała na żywo. Trzeba było iść na koncert "Wielka sława do żart" za 40 zł który się odbył w hali centrum park 25.11.2018, gdzie nie było orkiestry a śpiewało tylko 4 (cztery osoby). Więc nie rozumiem po co te gorzkie żale, jak za drogo to proszę założyć kapcie i oglądać telewizję w domu. Za dobry jakościowo koncert trzeba niestety zapłacić. Ja już zakupiłem bilet na koncert i polecam innym tez zakupić

  11
  5
  Odpowiedz
 3. 6 grudnia 2018  13:46   CHOLERNIE DROGO 90 PLN ...   DROZYZNA

  CHOLERNIE DROGO 90 PLN ZDECYDOWANIE ZA DROGO

  8
  7
  Odpowiedz
 4. 6 grudnia 2018  13:34   W UROCZYSTOSC TRZECH KROLI ZA ...   anonim

  W UROCZYSTOSC TRZECH KROLI ZA DARMOCHE MAM ORSZAK TRZECH KROLI W CENTRUM MIASTA CHOJNIC

  5
  7
  Odpowiedz
 5. 6 grudnia 2018  13:21   Cena jest niska, to na pewno ...   anonim

  Cena jest niska, to na pewno znajdzie się wielu chętnych,

  8
  6
  Odpowiedz