Kolejny mecz zagrają już o punkty

Po sparingu z KKS-em Kalisz, piłkarze Chojniczanki rozegrali w niedzielę ostatni sparing przed inauguracją rozgrywek eWinner 2 Ligi z Gryfem Słupsk. Spotkanie odbyło się z okazji jubileuszu 75-lecia słupskiego klubu.

W meczu z okazji 75 - lecia słupskiego klubu Chojniczanka pokonała jubilata 2:0.   |  fot. twitter.com/ChojniczankaMKS

Chojniczanka uświetniła ten jubileusz, zjawiając się na specjalne zaproszenie zarządu klubu Gryf Słupsk SA. Niedzielny sparingpartner Chojniczanki występuje w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi. Poprzedni sezon Gryf zakończył na dziewiątej pozycji w tabeli.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Chojniczanki 2:0 a bramki zdobyli Michał Mikołajczyk w 50 minucie i pięć minut później na 2:0 podwyższył Marcin Grolik. Chojniczanka pierwszy mecz o punkty rozegra na wyjeździe 2 sierpnia z Wigry Suwałki. Początek o godz. 18:00.