Kolejna porażka Chojniczanki u siebie

Chojniczanka nie zrehabilitowała się dziś (25.08.) za porażkę z Miedzią i znów przegrała na własnym boisku. Tym razem 0:1 z Puszczą Niepołomice.

Chojniczanka przegrała w niedzielę z Puszczą Niepołomice i jest w tabeli tuż nad strefą spadkową.   |  fot. (olo)

Chojniczanka – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Wiktor Żytek (38).

Chojniczanka: Janukiewicz – Mudra, Paprzycki, Michalski, Sylwestrzak, Papikyan (75. Surdykowski), Obrocnik, Wolski, Podgórski (46. Drozdowicz), Letniowski (46. Wachowiak), Mikołajczak.

Po wyraźnej przegranej w środę z Miedzią Legnica kibice Chojniczanki mieli nadzieję, że dziś Chojniczanka postara się o lepszy wynik z bądź co bądź teoretycznie słabszą Puszczą Niepołomice, w składzie której zagrali dziś dwaj byli zawodnicy Chojniczanki Jakub Bąk i Michał Mikołajczyk, a na rezerwie usiadł Marcin Orłowski.

Niestety, o pierwszej połowie meczu można byłoby napisać tylko tyle, że się po prostu odbyła, gdyby nie bramka dla gości zdobyta w 38 minucie. Po tym golu część kibiców Chojniczanki poirytowanych postawą swoich zawodników zaczęła skandować „jeszcze jeden”. Chojniczanka przez 45 minut nie oddała żadnego celnego strzału na bramkę.

Jedyny dobry strzał można zanotować na konto Aghavana Papikyana w 14 minucie, ale uderzył zbyt wysoko, by zagrozić bramce Karola Niemczyckiego. Oprócz tego Chojniczanka tylko dwa razy zagroziła bramce Puszczy, ale nie zdołała nawet oddać strzału. W przerwie spotkania spokojnie więc można było puścić z głośników piosenkę „Jaki tu spokój, nic się nie dzieje, nikt się nie bawi, wszyscy się nudzą”.

W przerwie chojniccy trenerzy zdecydowali się na dwie zmiany. Na boisku pojawili się drugi napastnik Emil Drozdowicz, który wszedł za Jacka Podgórskiego oraz Krystian Wachowiak za Jakuba Letniowskiego. Od początku tej części gra Chojniczanki wyraźnie się ożywiła i już w 50 minucie Emil Drozdowicz był bliski pokonania głową bramkarza Puszczy, ale ten opuszkami palców obronił piłkę lecącą prosto w okienko. W 55 min. po ciekawej akcji gospodarzy piłkę z pustej bramki głową wybił jeden z obrońców Puszczy.

Goście przetrwali 20 minut zdecydowanej przewagi Chojniczanki i w kolejnych minutach zaczęli szukać – głównie z kontry – swojej szansy na drugą bramkę. Najbliżej jej zdobycia był Jakub Bąk, ale na szczęście dla gospodarzy nie miał dobrze ustawionego celownika. Kibice mieli jednak o wiele więcej emocji niż w pierwszej połowie.

Na ostatni kwadrans trener Chojniczanki zdecydował się wpuścić trzeciego napastnika Janusza Surdykowskiego. Mimo 20-30 minut lepszej gry Chojniczance nie udało się zdobyć nawet bramki wyrównującej i przegrała drugi mecz z rzędu u siebie, a już trzeci u siebie w tej rundzie. Po tej porażce Chojniczanka spadła w tabeli tuż nad strefę spadkową.

1. 28 sierpnia 2019  09:02   Ja tam idę na mecz bez ...   anonim

Ja tam idę na mecz bez emocji, bo wiem jak się to skończy, za to spotykam się ze znajomymi, po piwku i do domu, wynik mnie nie obchodzi, bo z góry jest znany, ale spędzenie czasu wolnego bezcenne

4
    2
  2. 26 sierpnia 2019  20:19   Czy   X

W ll lidze jest wymagana podgrzewaną murawa?

11
    0
  3. 26 sierpnia 2019  19:28   Szok. Zła ta metamorfoza.   Mirek

Ja już na mecze nie będę przyjeżdżał. Szkoda czasu. Tu jest kopanina a nie składna gra. ☹️ Po prostu gra się im nie chce kleić.

15
    1
  4. 26 sierpnia 2019  13:08   Żal (1)   anonim

Ludzie ja wiem ze nie ma wyników i to wkur..ale bardziej wku... Wasze komentarze typu za pieniądze podatników lurwa a za jakie ?chcesz zyc to plac podatki taki system nie chcesz to sie chlasnij i skończ zawracać *****

11
    15
    • 26 sierpnia 2019  18:40   Z takim myśleniem już dawno ...   anonim

Z takim myśleniem już dawno powinieneś się chlasnac i to porządnie dawać publiczne pieniądze na coś co ani ***** ani kupy się nie trzyma to jest tylko lans prezesikow taka zabawa zacznijmy od tego po co pierwsza liga w Chojnicach po co takinaklad obcych grać swoimi

8
      6
  5. 26 sierpnia 2019  11:51   Miły   Miły

Lubię jak przegrywają w końcu burmistrz przejrzy na oczy ze szkoda kasy dla nich lepiej place zabawa dla dzieci po budować niż pieniądze w błoto wyrzucać na przechowalnię emerytów lub na nie cele dać kasę a nie utrzymuje pasożytów

• 28 sierpnia 2019  07:35   ???????????   Lesio Gigant

Czy ci ludzie byli wcześniej sprawdzeni? Jak do tej pory egzystowali? Kto miał takiego pomysła ,aby ich zatrudnić? Kto wie czy nie Ferdynand KIepski.

8. 26 sierpnia 2019  08:48   Jeszcze   Starszy

Jedna bramka, w drugiej lidze chojniczanka.....

10. 26 sierpnia 2019  07:58   Taka prawda   Lesio Gigant

Krótka piłka. Piłkarze są po prostu słabi i nie dorównują pozostałym zespołom 1 ligi. Z piasku bicza nie ukręcisz.

26
    2
  11. 26 sierpnia 2019  07:14   śmieszne   anonim

czym wy się podniecacie ? małomiasteczkowa grą w piłkę?

13. 26 sierpnia 2019  06:06   Páni školitelů-existuje ...   miecio

Páni školitelů-existuje takové polské přísloví, že "půvab fanoušků na pstruhu koní". Ten kůň jel po tobě-fanoušci v ChOjNiCe už tě nechtějí!

5
    7
  14. 26 sierpnia 2019  00:35   Češi netrénují jen ...   Dobrý Wojak SHWEJK

Češi netrénují jen peníze a smějí se Chojniczan, že si udělali životní světlo a jsou příjemné pro nic, co by mohlo být osudné!

6
    6
  15. 25 sierpnia 2019  23:07   kolena porażka (1)   obiektywny

Porażka za porażką i to pod każdym względem .Czy jeszcze kiedyś zobaczymy futbol na poziomie 1 ligi ?

28
    4
  16. 25 sierpnia 2019  23:01   CZESI WON anonim Wróbel ...   anonim

CZESI WON anonim Wróbel pseudo dyrektorku..Za co bierzesz kase Twoja wizja klubu i transfery nie wypaliły..Wzieli Ciebie nie wiadomo dlaczego i teraz widzimy efekty..Będziemy tęsknić za Chrzanowskim..

19. 25 sierpnia 2019  21:45   Obrona   kibic 48

Nasza obrona to tragedia pięciu stoi a dwóch napastników strzela . Z drugiej Chojniczanki lepiej by grali chłopaki NA STOPERZE Piechowski piłkarz nasz wychowanek 100 procent by lepiej grał na stoperze z swoim kolegą . CZAS NA ZMIANY TRZEBA MIEĆ TWARDA D. Póki nie zagląda nam druga liga .

28
    6
  20. 25 sierpnia 2019  21:43   Ccc (1)   Ccc

A Brede im nie odpowiadał. Przypominam 4 miejsce na koniec sezonu. CZWARTE! Już nigdy tego nie będzie. Do tego dochodzi wymiana połowy ekipy co 6 miesięcy żal....

31
    2
  21. 25 sierpnia 2019  21:27   greg   anonim

A może zamiast podgrzewanej murawy władze Chojnic zafundują zawodnikom podgrzewane gacie! Jak będzie grzało ich w dupska, to szybciej będą biegać i coś z tego wyniknie!

32
    3
  22. 25 sierpnia 2019  21:27   Tragedia (1)   KIBIC

Kochani prezesi to nie są trenerzy skąd ich Wróblewski znalazł jego koledzy . Szukajcie trenera bo będzie za pożno . Rozmawiajcie z naszym najlepszym piłkarzem Chojniczanki Januszem Fabichem będzie lepiej prowadził nasze GWIAZDY SPROWADZI CHŁOPAKÓW Z A KLASY I 3 LIGI PRZYNAJMNIEJ BĘDĄ WALCZYĆ ZA NASZE BARWY . Surdykowski to totalna pomyłka jak nie którzy nasze gwiazdy Kasa im się zgadza na koncie po co mają walczyć . Pozdrawiam

23. 25 sierpnia 2019  21:10   Kto następny przyjedzie po 3 pkt?   kibic2/B

Jak nie potrafimy sobie poradzić ze słabą Puszczą to z kim chcemy wygrać?Podgórski rozegrał dobry mecz i się go ściąga ,a wchodzi pózniej As Surdykowski który tylko raz dotknął piłkę .Za Surdykowskiego lepiej wstawić Witana,na pewno lepiej na tym wyjdziemy .Chojniczanko gdzie Ty zmierzasz ? Z tą grą to jedynie gramy o utrzymanie w 1 lidze,a i z tym będzie problem.Trenerzy nic nowego nie wnoszą ,kopanina taka sama jak była w zeszłym sezonie to jest dalej.

40
    2
  24. 25 sierpnia 2019  21:10   Ha ha   B....

Nic dodać nic ująć poniższe komentarze mówią wszystko. Brawa dla tych co wykupili karnety.No tak 500 plus niekoniecznie na gówniaki musi pójść. Dajcie sobie wreszcie spokój z tą podwórkową piłką. Nie widzicie,że opłacacie dobre życie tym pseudograjkom i prezesowi.O Burmistrzu już nie wspomnę.

29
    7
  25. 25 sierpnia 2019  21:08   Chojniczanka to zlepek ...   Dyzio

Chojniczanka to zlepek grajkow bez ambicji i honoru. Podgrzać baranom pastwisko.

33
    2
  26. 25 sierpnia 2019  21:07   Poziom sportowy tej ...   chojniczanin

Poziom sportowy tej pseudodrużynki piłkarzyków osiągną dno totalne ! Miasto powinno przestać finansować zachciewajki kilku osób. Jak chcą się w to bawić to niech finansują swoje fanaberie sami. Na chwilę obecną coraz mniej zdjęć z meczów - za chwilę będą kopać przy pustych trybunach !

33
    3
  27. 25 sierpnia 2019  20:31   Pseudograjki - gdzie wam tak ...   Wesoły Romek

Pseudograjki - gdzie wam tak śpieszno ?! Co kolejka to pięć pozycji w dół. Wkrótce zabraknie dla was tabeli. Wyścig szczurów do II ligi nabiera rozpędu i nic i nikt już ich nie zatrzyma !

30
    4
  28. 25 sierpnia 2019  20:28   Hej, hej Janusze i ... (3)   Wesoły Romek

Hej, hej Janusze i Grażynki,którzy na coś jeszcze liczyli - pseudopiłkarzyki lecą sobie poprostu z wami w "wała" ! Znowu sobie z was zakpili ! Płaćcie i płaczcie na ich utrzymanie dalej (w końcu dostajecie 500 i gdzieś trzeba to zainwestować). ...śmieję się z was ...ha!...ha!!...ha!!!

31
    4
    • 26 sierpnia 2019  19:17   do Starszego   anonim

A tobie konfidenckiej emerytury nie zabrali ?! Przecież donosiłeś na kolegów z pracy i sąsiadów !

2
      1
    • 26 sierpnia 2019  19:15   Jakbyś nie miał 500 to ...   anonim

Jakbyś nie miał 500 to byś sobie nie kupił karnetu czy też biletu tylko byś dalej wisiał na płocie i patrzył na ten chłam ! A tak narobiłeś gzubów i kasa leci a panisko sobie żyje chodząc na mecze i popija cienkie piwko rozcieńczone wodą ! (a gzuby i tak zęby w ścianę bo tam dużo wapna - a wapno zdrowe !)

2
      1
    • 26 sierpnia 2019  07:21   Romuś.....   Starszy

Rozumiem, że płaczesz za ubecką emeryturą i zazdrościsz beneficjentom 500 tylko mi wytłumacz ,co to ma wspólnego z tym co wyrabiają ci kopacze ,razem z otoczką. No chyba, że w twojej opinii winien wszystkiemu jest PiS

5
      7
  29. 25 sierpnia 2019  20:26   Frajerzy, nie potrafią ... (1)   anonim

Frajerzy, nie potrafią wykorzystać atutu własnego boiska, czeski film, nikt nic nie wie....

36
    4
    • 28 sierpnia 2019  20:17   Frajerzy   Czarny

Jak był Cecherz wygrywali remisowali byli na 3 miejscu buczeliście wszyscy zwolnić go.Co prawda gra była przeciętna ale wygrywali remisowali i była jakaś porażka ale do przodu.Przyszedł Bartoszek okazał sie dużo gorszy od Cecherza.Dajcie tym 2 panom trenerom troche czasu by to sprubować poskładać .Jeszcze troche to tu nikt nie będzie chciał przyjść trenować tej drużyny bo będzie zwolniony po miesiącu sezonu ligowego pozdrawiam wierze ze jeszcze bedzie dobrze.