Kolejarz zaprasza na jesienną edycję Rodzinnych Biegów Piątkowych

W piątek, 23 września, rozpoczyna się kolejna edycja Rodzinnych Biegów Piątkowych. O godz. 16.30 zapraszamy na stadion Kolejarza przy ul.Lichnowskiej wszystkich chętnych, którzy chcieliby w dowolnym tempie pokonać dziesięć okrążeń stadionu.

Wszyscy uczestnicy po ukończeniu biegu otrzymają słodki upominek. Na tych, którzy ukończą wszystkie biegi w danym cyklu czeka medalowa niespodzianka.   |  fot. Olek Knitter

Na tych, którym to się uda, ponownie czekają medale puzzle. ChKS Kolejarz zaprasza na jesienną edycję Rodzinnych Biegów Piątkowych, które zarówno przed wieloma laty, jak i wiosną tego roku, cieszyły się wielką popularnością wśród chojniczan - zwłaszcza tych najmłodszych. Zapraszamy wszystkich amatorów truchtania, w tym całe rodziny!

Zasady pozostają te same! Należy pokonać 10 okrążeń stadionu w dowolnym tempie. Nie będzie liczony czas, ani prowadzona klasyfikacja, aby każdy pokonał dystans według własnych możliwości. Liczy się sport i dobra zabawa. Łącznie odbędzie się pięć biegów. Pierwszy już w piątek, 23 września o 16.30.

Olek Knitter