Kobieta posiadała narkotyki, została zatrzymana

Kryminalni z chojnickiej policji zatrzymali kobietę, która posiadała w mieszkaniu narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli zakazane substancje w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina.

Podejrzana 38 - latka została doprowadzona do komendy i trafiła do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków narkotycznych grozi do 3 lat pozbawienia wolności.   |  fot. KPP

Policjanci z wydziału kryminalnego doprowadzili wczoraj do jednostki 38 - letnią mieszkankę Chojnic, która posiadała w mieszkaniu środki odurzające. Kobieta została zatrzymana w swoim miejscu zamieszkania przez funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej.

W trakcie przeszukania jednego z pomieszczeń policjanci znaleźli worek z białą substancją. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina. Kobieta w najbliższych godzinach zostanie doprowadzona przed oblicze prokuratora, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Nie wykluczone, że 38 - latka odpowie także za handel środkami odurzającymi.

Za posiadanie narkotyków Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 3 lat pozbawienia wolności, a za handel nimi nawet do 8 lat więzienia.

KPP

Zapisz

 1. 15 marca 2019  19:33   Worek   QQQ

  Worek po mące jakieś ok.50 kg.

  1
  0
  Odpowiedz
 2. 14 marca 2019  14:01   A sensacja (1)   anonim

  Co to jest jeden worek..Pewnie 1 gram...Dla siebie zakupiła do zabawy..

  0
  12
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz