Kewin Gruchała wygrywa i dziękuje sponsorom

Chojnicki pięściarz Kewin Gruchała, który od roku walczy na zawodowych ringach, ma już za sobą cztery wygrane walki. I dziękuje sponsorom za pomoc w przygotowaniach do tych pojedynków.

Zawodnik dziękuje szczególnie miastu Chojnice, firmom Janpa, Temis, Urbaniak Inwestycje oraz Sprints.pl.

Boks zawodowy wymaga wielu poświęceń i środków, by profesjonalnie przygotowywać się do walk. Tu nie ma miejsca na lekceważenie jakichkolwiek detali. Dlatego tak ważna jest pomoc sponsorów. Kewin Gruchała stoczył już cztery zawodowe pojedynki. Ostatni niedawno w Kościerzynie. I wszystkie wygrał.

- Mówi się, że boks to najcięższy i najbardziej samotny sport świata. Choć w ringu jestem sam, w przygotowaniach do walk pomagają mi sponsorzy. Dziękuję im z całego serca, Wasza pomoc ma dla mnie wielkie znaczenie – dziękuje Kewin Gruchała.

Artykuł sponsorowany

Zapisz

 1. 26 maja 2019  05:16   Gratuluje   JanuszK

  Nie rozumiem tych głupich komentarzy.Boks to naprawdę kawalek ciężkiego chleba.Kewin może nie osiagnie tego co Adamek ale i tak jest już od niego lepszy bo został najmłodszym zwodowcem w Polsce.Dobrze tez ze podziekowal sponsorom widac ze jest madrym chłopakiem .Jadac przez Walcz sa banery z zawodnikami którzy byli mistrzami swiata wywadzacymi się z tego miasta ,Miasto tym po prostu się szczyci.Zycze Kewinowi żeby kiedyś taki baner stanal na rogatkach Chojnic.Jeszcze raz gratuluje dobrych wygranych walk i trzymam kciuki za dalsza karierę.

  6
  1
  Odpowiedz
 2. 25 maja 2019  20:10   ewa   EWA

  I tak daleko nie zajdzie DO ADAMKA TO LATA SWIETLNE , BEDZIE TAKIM KIESZONKOWYM BOXEREM TRZECIORZEDNYM

  1
  8
  Odpowiedz
 3. 24 maja 2019  05:37   san (1)   rex

  Jak cała ta rodzinka tylko połbie potrafi walić

  6
  9
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz