Karnety na Chojniczankę od poniedziałku

Chojniczanka poinformowała o sprzedaży karnetów na nowy sezon. Będzie można kupić karnety tylko na cały sezon, gdyż planowana inwestycja - instalacja podgrzewanej murawy – nieco skomplikuje terminarz.

Karnety na mecze będzie można zakupić w Strefie Kibica w DT Libera.   |  fot. arch.

Jeszcze nie wiadomo ile meczów Chojniczanka zagra u siebie jesienią, a ile wiosną. Wszystko jednak wskazuje na to, że jesienią Chojniczanka większość meczów rozegra u siebie, a wiosną będzie rozgrywać spotkania na wyjazdach. Przynajmniej takie są plany. A to dlatego, że ma ruszyć budowa podgrzewanej murawy. Co prawda jeszcze żadnej oficjalnej informacji na ten temat nie ma, ale klub jest po rozmowach z ratuszem i czyni starania o możliwość przełożenia meczów z Chojnic na wyjazdowe i odwrotnie, by zbudować instalację, która jest, niestety, wymogiem na I ligę.

- Sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w sezonie 2019/20 Fortuna 1 Ligi zostanie uruchomiona od poniedziałku 15 lipca. W związku z wciąż prowadzonymi ustaleniami odnośnie terminarza, w tym sezonie będzie możliwość zakupu wyłącznie karnetu na cały sezon. Na chwilę obecną wiemy, że zdecydowanie większa ilość meczów w Chojnicach rozegrana zostanie w rundzie jesiennej (tj. 12 lub 13 spotkań). W rundzie wiosennej przy Mickiewicza 12 zagramy 4 lub 5 razy. Wszystkie zmiany w terminarzu oraz planie sprzedaży karnetów związane są z planowaną inwestycją na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 czyli instalacją podgrzewanej murawy – poinformował klub.

Od 15 do 20 lipca karnety mogą kupować ich posiadacze w poprzednim sezonie. Od 22 lipca ruszy sprzedaż otwarta. Karnety na cały sezon będą kosztować 199 zł i 139 zł (ulgowy). Nowi karnetowicze zapłacą 210 zł i 159 zł (ulgowy). Bilety będą kosztować 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł w dniu meczu. Ulgowe odpowiednio 10 i 17 zł.

(olo)

Zapisz

 1. 11 lipca 2019  16:17   Jasne...   B....

  Poziom tej drużynki jaki jest każdy wie.Chcą dużo kasy za bilety a to przecież oni powinni każdemu kibicowi jeszcze dopłacić za oglądanie tak żenujących meczy i dziękować im za to ,że poświęcają swój czas na taką szmaciankę

  5
  1
  Odpowiedz
 2. 10 lipca 2019  23:16   Takie drogie   Nieznajomy

  Takie drogie bilety czy to normalne jak na chojne co będą remisy i porażki zróbcie dla ludzi promcje za to co pokazali w sezonie a też trzeba było wydać kasę co żałuję wydanych bo grali jak dzieci

  6
  1
  Odpowiedz
 3. 9 lipca 2019  23:50   II liga czeka ...woła was z ...   kibic

  II liga czeka ...woła was z daleka !!!

  10
  5
  Odpowiedz
 4. 9 lipca 2019  20:39   instalacja a na dworcu strasz   jons

  instalacja a na dworcu strasz

  11
  2
  Odpowiedz