Kalendarz charytatywny Red Devils

Akcja charytatywna powstała z inicjatywy Sary, która jest aktywnym członkiem klubu. Na co dzień Sara trenuje w drużynie U20 Red Devils oraz jest oddanym kibicem starszych kolegów.

Posiadając taki kalendarz, przez cały rok będziemy pamiętać o tym, że są wśród nas osoby, które potrzebują naszego wsparcia!   |  fot. nad.

Inspiracją do stworzenia kalendarza, była przede wszystkich chęć niesienia pomocy osobom, które są blisko nas, mają potrzeby takie same jak my, ale możliwości są mniejsze, aby je zrealizować. Podjęte działa mają na celu wsparcie Chojnickiego Hospicjum.

Na początku roku, w ręce każdego z nas wpada kalendarz na nowy rok, w związku z tym zapraszamy do włączenia się w akcję i tym samym zakupu kalendarza, który niesie za sobą wsparcie finansowe dla Hospicjum „Towarzystwa Przyjaciół Chojnickiego Hospicjum”. Kalendarze powstały przede wszystkim z inicjatywy Sary, jednak nie udałoby się to bez wsparcia zarządu klubu, pomocy najbliższych oraz wsparcia finansowego sponsorów.

Posiadając taki kalendarz, przez cały rok będziemy pamiętać o tym, że są wśród nas osoby, które potrzebują naszego wsparcia i dzięki tej akcji pokazaliśmy, iż jesteśmy wrażliwi na ich potrzeby i problemy, że pomoc innym jest naturalnym ludzkim odruchem.

Kalendarze Charytatywne Red Devils będzie można nabyć od 2 stycznia i będą rozprowadzane w następujących miejscach:

w biurze Pin Projekty i Nieruchomości przy ul.Okrężnej 23,

w siedzibie Feniks Finanse przy ul.Krętej 8,

w sklepie Sport-Club przy ul.Wysokiej 56a,

w CrossFit Falanga przy ul.Staroszkolnej 19,

w firmie GeoDax przy ul.Śliwkowej 6.

Kalendarzem obdarujemy Państwa za każde 10 zł wrzucone do puszki na rzecz Hospicjum. Mile widziane będzie przekazanie przez Państwa większej kwoty na miarę Państwa możliwości, gdyż każda złotówka zebrana podczas akcji zostanie przekazana na rzecz Chojnickiego Hospicjum.

(nad.)

Zapisz