Kabaretowe paranienormalne szaleństwo

Amatorzy dobrego, absurdalnego humoru już niedługo będą mieli prawdziwą ucztę. Kabaret Paranienormalni wystąpi w hali Centrum Parku 25 lutego o godz. 19.

Kabaret Paranienormalni.   |  fot. (ro)

Artyści należą do młodego pokolenia sceny kabaretowej, ale juz od kilku lat niepomiernie zawładnęli sceną i sercami odbiorców. Zwłaszcza ich sztandarowa postać Mariolki - Krejzolki. Kabaret ma na swoim koncercie pierwsze wydawnictwo DVD zarejestrowane w TVP Kraków w grudniu ubr. z najlepszymi skeczami. Będzie można je nabyć po koncercie. Bilety w cenie 40 zł są dostępne w Centrum Parku oraz biurze Promocji Regionu Chojnickiego przy Starym Rynku.
(ro)

 1. 4 lutego 2010  11:56   Kilka dni temu zobaczyłem w ...   anonim

  Kilka dni temu zobaczyłem w oknie wystawowym (albo w drzwiach, nie jestem pewny) Promocji Regionu plakat zapowiadający ten występ. Też na nim nie było ceny biletu. Może już dodali.Pewnie nie chcą odstaraszać klientów.

  0
  0
 2. 4 lutego 2010  00:03   Naprawę chciałem iść ale ...   anonim

  Naprawę chciałem iść ale jak przeczytałem o cenie biletu to zwątpiłem to naprawdę jest kabaret przyjeżdżają do Chojnic a nie do jakiegoś wielkiego miasta gdzie ludzie zarabiają po kilka tysięcy i stać ich na wszystko.

  0
  0
 3. 3 lutego 2010  16:49   czy informacja o cenie biletu ...   anonim

  czy informacja o cenie biletu należy do gatunku nieistotnych i niewartych podania?

  0
  0