Józef Kołak wylicytował dla Aleksa koszulkę Arka Recy

W sali sportowej SP Charzykowy odbył się dziś (8.01.) Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Podczas niego były licytacje fantów na rzecz leczenia Aleksa. Za koszulkę wychowanka Kolejarza Chojnice Arkadiusza Recy 1000 zł dał gminny radny Józef Kołak.

Józef Kołak z wylicytowaną koszulką Arkadiusza Recy.   |  fot. (je)

Turniej został wspólnie zorganizowany przez KS Kolejarz Chojnice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach. Pomiędzy poszczególnymi pojedynkami siatkarskimi swoje umiejętności pokazywali adepci Akademii Tańca Piętro Wyżej z Chojnic. Przed meczem o I miejsce w Turnieju odbył się pokazowy pojedynek Przedsiębiorcy – Samorządowcy. W barwach drużyny przedsiębiorców stanęli Krzysztof Kowalski, Amadeusz Mindykowski, Arkadiusz Szreder, Michał Polanowski, Jacek Bocian, Bartosz Adrych.

Do ekipy samorządowej zgłosili się: Robert Sawicki, Józef Kołak, Paweł Wieczorek, Adam Kuklewski, Mariusz Karasiewicz, Milena Kozakiewicz oraz Beata Wenus. Mecz zakończył się wynikiem 25 – 20 dla Przedsiębiorców.

W meczu o III miejsce team Gmina Przyjazna Siatkówce wygrał z Kolejarzem Chojnice 25 – 16. W meczu o I miejsce Szuwarek wygrał z Czarnymi 2 – 1 w setach. W Turnieju zagrał 6 drużyn. Łącznie na rzecz leczenia Aleksa Żakowskiego zebrano 2751 zł i 28 groszy. W relacji video fragmenty z występów tancerek oraz meczu o III miejsce oraz pełen zapis meczu pokazowego oraz licytacji, które poprowadził Józef Kołak.

(je)