Jolanta Fierek chce zdobyć mandat w Radzie Powiatu Chojnickiego. Czytelnicy: Gdzie tu logika?

We wtorek (11.09.) Jolanta Fierek, obecna burmistrz Czerska oznajmiła, że nie będzie ubiegała się o reelekcję. Włodarz zapowiedziała jednocześnie, że zamierza zdobyć mandat w Radzie Powiatu Chojnickiego.

Burmistrz wyjaśnia, że jeśli już powiat istnieje, to trzeba go zmieniać od środka.   |  fot. arch.

Decyzja o kandydowaniu do samorządu powiatowego wywołała u niektórych osób zdziwienie i konsternację. Czytelnicy dziwili się jak to możliwe, aby osoba krytykująca zasadność funkcjonowania powiatów chciała teraz w tym samorządzie działać.

Przypominali, że burmistrz mówiła, iż powiaty są niepotrzebne, a w tej chwili sama chce zasiadać w Radzie Powiatu Chojnickiego.  – Gdzie tu logika? – pytali Burmistrz wyjaśnia, że jeśli już powiat istnieje, to trzeba go zmieniać od środka. Jolanta Fierek tłumaczy, że chce przywrócić prawidłowe relacje na linii Gmina – Powiat, tak aby samorząd powiatowy był dla gmin, a nie odwrotnie.

(red)

Zapisz

 1. 15 września 2018  11:25   Cztery lata temu mocno ...   Svenson

  Cztery lata temu mocno krytykowałem kandydaturę Pani Fierek na stanowisko Burmistrza Czerska.Teraz wiem,że miałem rację ,a właściwie to Pani Fierek sama doprowadziła do tego,że miałem racje !Pycha i przerost formy nad treścią.Pustosłowie i kłótnie ,jak w kolejce po papier toaletowy ,za komuny !

  9
  0
  Odpowiedz
 2. 14 września 2018  06:45     anonim

  https://www.otodom.pl/oferta/dom-w-miasteczku-w-centrum-borow-tucholskich-ID3Lflq.html?utm_source=refferals

  11
  1
  Odpowiedz
 3. 14 września 2018  06:42   obłuda i hipokryzja sięga Zenitu   MIESZKANIEC

  Pani Jolanta Fierek mówiła, że powiaty są zbędne i trzeba je zlikwidować. Co takiego się stało, że zmieniła zdanie? Kiedy objęła fotel burmistrza zamiast skupić się na pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych sporo czasu spędzała na salach sądowych i prokuraturze. Chyba ma nas za głupich /przepraszam za wyrażenie/ bo teraz chce tworzyć filię wydziału komunikacji. Otóż miała na to 4 lata i nie zrobiła tego jako burmistrz. Za to skutecznie popsuła relacja gminy z powiatem. Rozsądni ludzie nie oddadzą głosu bo będzie to głos zmarnowany, a Czersk dalej będzie miał pod górkę z panią burmistrz, bo ona dalej będzie szkodziła. Pani burmistrz sprzedaje swój dom i mówi się, że wyprowadza się do Gdańska, choć nie wiem czy to prawda. Zatem to kolejny argument żeby nie głosować na burmistrz Jolantę Fierek, bo jak będzie reprezentować swoich wyborców z trójmiasta? TEJ PANI STANOWCZO JUŻ DZIĘKUJEMY !

  17
  1
  Odpowiedz
 4. 13 września 2018  22:37   Niekompetentna   czytelnik

  Zupełnie niekompetentna osoba. Niech wyjeżdża z Czerska byle dalej. I z daleka od powiatu.

  19
  1
  Odpowiedz
 5. 13 września 2018  18:40   Mily   Mily

  A co zrobiła dla Czerska nic

  29
  2
  Odpowiedz
 6. 13 września 2018  17:11   No i prawidłowo   Czesio

  No i prawidłowo

  7
  15
  Odpowiedz
 7. 13 września 2018  12:38   Podziękujmy tej Pani.   laczkarz

  Podziękujmy tej Pani.

  35
  3
  Odpowiedz