Joanna Gierszewska wyróżniona

Joanna Gierszewska, Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Chojnicach znalazła się w składzie Krajowej Rady Rzeczników Konsumentów. Jest reprezentantką wszystkich rzeczników województwa pomorskiego.

Przypomnijmy, Joanna Gierszewska (na zdjęciu) Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Chojnicach, została 13 marca 2019 r. uhonorowana w Warszawie przez Prezesa UOKiK wyróżnieniem "Za zasługi na rzecz ochrony konsumentów".   |  fot. St. Powiatowe

Swoje powołanie odebrała w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie. Pani Joanna bezpłatnych porad w Starostwie Powiatowym w Chojnicach udziela już od 20 lat. O tym, jak ważną rolę pełnią rzecznicy świadczyć może fakt, że w ciągu ostatnich 10 lat udzielili oni 4,5 mln porad prawnych, co oznacza, iż z pomocy rzecznika skorzystał już co ósmy Polak.

Starostwo Powiatowe

Zapisz

 1. 25 stycznia 2020  23:39   Jak na osobę na takim ... (3)   anonim

  Jak na osobę na takim stanowisku fryzura wyjątkowo nietrafiona :-(

  1
  7
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 28 stycznia 2020  10:14   Nietrafiony to jest twój ...   paragraf

   Nietrafiony to jest twój komentarz, gdyż ma charakter seksistowski.

   3
   0
  • 27 stycznia 2020  07:00   Hahaha   ...

   Przepraszam bardzo ale co fryzura ma tutaj do rzeczy i jaki ma wpływ na zajmowane stanowisko? Mam nadzieję, że nie zatrudniasz pracowników bo widać, że wiedza i doświadczenie nie miałaby żadnego znaczenia a wybór by się opierał jedynie na tym czy ktoś ma odpowiednią fryzurę albo nie ma krzywego palca u prawej stopy. Całe szczęście ta instrucja kierowała się wiedzą i doświadczeniem dzięki czemu można cieszyć się tym, że mamy jednego z najlepszych rzeczników w kraju.

   4
   1
  • 26 stycznia 2020  22:40   Idiotyczny komentarz. A co to ...   anonim

   Idiotyczny komentarz. A co to ciebie obchodzi, jaką ma ta Pani fryzurę. Ważne że jest bardzo dobrym rzecznikiem. A rzecznik to nie królowa angielska zacofańcu hahaha

   6
   1
 2. 22 stycznia 2020  13:23   " Los człowieka zależy od drugiego człowieka "   1-2

  Serdecznie gratuluję sukcesu zawodowego i życzę dalszej wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Kiedyś pomogła mi Pani gdy "cały świat" zawalił mi się na głowę. Wraz z rodziną nigdy tego nie zapomnimy. Mam chyba w życiu to szczęście, że na swojej drodze spotykam jednak dużo dobrych ludzi , takich jak Pani. Bo "los człowieka zależy od drugiego człowieka" ---tak dawno temu napisał Bertolt Brecht.

  17
  1
  Odpowiedz
 3. 21 stycznia 2020  10:50   Brawo!   M.

  Asiu,wielkie gratulacje. Tak kompetentnych urzędników nam potrzeba.

  23
  3
  Odpowiedz