"Jedynka" i jej oferta edukacyjna

W Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach odbyły się "Drzwi otwarte" szkoły, na który złożył się program artystyczny w którym wystąpiła klasa IV a, która zaśpiewała piosenką w języku angielskim pod kierunkiem Anny Redzimskiej.

W sobotnie przedpołudnie Szkoła Podstawowa nr 1 gościła w swych murach przyszłych pierwszoklasistów wraz z ich rodzicami i bliskimi.   |  fot. M. Leszczyński

Występ taneczny par: Dominika Czapiewskiego i Oliwii Kwapisz oraz Wiktora Cysewskiego i Kingi Janickiej (stypendystów Burmistrza Miasta) które uczestniczą w zajęciach Akademii Tańca ,,Piętro Wyżej’’ pod kierunkiem  Jacka Czapiewskiego. Zgromadzeni rodzice wraz z dziećmi mogli także obejrzeć prezentację multimedialną z życia szkoły  przygotowaną przez Paulinę Bałę.

Ofertę edukacyjną  i sprawy organizacyjne szkoły przedstawiła dyrektor Ewa Modrzejewska. Rodzice otrzymali także biuletyn szkolny i gazetę szkolną ,,Echo Jedynki’’. Następnie wraz z dziećmi udali się do sal, w których czekały na przyszłych pierwszoklasistów ciekawe zajęcia, gry, zabawy i liczne atrakcje przygotowane przez nauczycieli i uczniów ,,jedynki’’. Zabawy dla najmłodszych przygotowali i prowadzili także harcerze.

(nad.). Fot. M. Leszczyński