Jedna oferta „na cmentarz”

Tadeusz Porożyński nadal będzie „rządził” na cmentarzu komunalnym, gdyż jako jedyny złożył ofertę. Jak już pisaliśmy, miasto ogłosiło przetarg na administrowanie i utrzymanie cmentarza komunalnego przy ul. Kościerskiej w Chojnicach.

Tadeusz Porożyński nadal będzie zarządzał „nowym” cmentarzem w Chojnicach.   |  fot. (olo)

Wpłynęła jedna oferta od dotychczasowego wieloletniego zarządcy Tadeusza Porożyńskiego. Za administrację i utrzymanie cmentarza Porożyński będzie otrzymywał 37,5 tys. zł miesięcznie (brutto).                                                        

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

 1. 14 sierpnia 2019  11:53   cmentarz parafialny   Ina

  Życzę dalszego zadowolenia z tego co robisz! Najwiekszą zapłatą jest zadowolenie społeczeństwa. Co do Cmentarza Parafialnego to tam woła o pomste do nieba! Co robi Proboszcz z pieniędzmi , które płaca ludzie za usługi?? cmentarz jest bardzo źle utrzymany, zaniedbany, a woda przy głównej bramie , porażka !!!Jak nie wstyd Proboszczowi i pozostałym księżom.....!!!

  2
  2
  Odpowiedz
 2. 11 sierpnia 2019  08:25   Brawo panie Tadeuszu.   chojniczanie

  Gratulujemy i życzymy Panu dalszych sukcesów. Zapewne teraz znów będzie mógł Pan modernizować kolejne alejki i poprawiać infrastrukturę całego cmentarza.

  4
  3
  Odpowiedz
 3. 8 sierpnia 2019  08:58   Najbardziej kompetętny administrator.   parafianin S.

  Bardzo dobrze, że Pan Tadeusz dalej będzie sprawował tą funkcję. To nie kto inny, tylko On doprowadził cmentarz do należytego porządku. Utwardzone i oświetlone alejki, uporządkowany system kwater pochówku, nie mówiąc już o samym pochówku. Do tego, a może przede wszystkim wybudowana przez Pana Tadeusza kaplica cmentarna budzi podziw osób będących na uroczystościach pogrzebowych z całej Polski. Szkoda tylko, iż nie może przejąć administrowania cmentarzem parafialnym. Stan alejek i wiele innych niedogodności, na tym cmentarzu podczas nie pogody powoduje ból głowy. Czyżby pięć parafii w Chojnicach nie stać było na utwardzenie alejek. Proboszczowie tych parafii powinni wziąść przykład z dokonań Pana Tadeusza. Jeszcze raz duży szacunek Panie Tadeuszu dla Pana dokonań i życzę Panu dużo, dużo zdrowia, aby jeszcze długo sprawował pan posługę mieszkańcom naszego miasta.

  12
  6
  Odpowiedz
 4. 7 sierpnia 2019  14:53   Cep   anonim

  Cep jest ok

  5
  6
  Odpowiedz
 5. 7 sierpnia 2019  00:56   Do "cepa"   mieszkaniec

  Ma rację z tymi drzewami a jak zarządca nie ma czasu niech się ubezpieczy od szkód wyrządzonych na jego terenie bo za szkody odpowiada właściciel lub zarządzający. A wieje coraz silniej panie zarządco.

  6
  6
  Odpowiedz
 6. 6 sierpnia 2019  14:37   I bardzo......   Chojniczanka

  I bardzo dobrze. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  27
  13
  Odpowiedz
 7. 6 sierpnia 2019  11:48   TADZIK JAKBYS MOG ZROBIC ... (1)   CZY DA SIE COZ ZROBIC ZALESNIANIEM MIEDZY GROBAMI

  TADZIK JAKBYS MOG ZROBIC PORZADEK Z DRZEWAMI KRZAKAMI TUJAMI BY MOZNA MIEDZY NAGROBKAMI SWOBODNIE PRZECHODZIC I BY IGLAKI DRZEWA NIE NISZCZYLY BRUDZILY NAGROBKOW

  42
  10
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 6 sierpnia 2019  15:10   "Tadzik" lub inaczej, to   anonim

   sobie możesz cepie mówić do swojego tatusia, jeżeli ci pozwoli. Co oprócz drzew ci jeszcze przeszkadza, wilki, bobry, żurawie, kormorany? Daj się ku.... leczyć!

   11
   21