Jeden z poszukiwanych ukrył się za wersalką, za drugim wystawiono pięć listów gończych

Dzielnicowi oraz kryminalni z chojnickiej komendy policji wczoraj zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Toruniu i Bydgoszczy.

Poszukiwani mężczyźni trafili do zakładu karnego.   |  fot. KPP

36 - latek był poszukiwany aż pięcioma listami za liczne włamania i przywłaszczenia. 34-latka poszukiwano za przestępstwo narkotykowe oraz do ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych. Dzielnicowy z chojnickiej komendy uzyskał informację, że w jednym z mieszkań na podległym mu terenie najprawdopodobniej przebywa poszukiwany listem gończym 36 - latek.

By zweryfikować te informacje wczoraj dzielnicowi  pojechali pod wytypowany adres. Na miejscu potwierdzono ustalenia dzielnicowego. Funkcjonariusz początkowo rozmawiał z konkubiną poszukiwanego, która przekonywała, że jej partnera nie ma w domu. Dzielnicowy jednak nie dał wiary kobiecie i usłyszał jakieś odgłosy z sąsiedniego pokoju. Po wejściu do tego pomieszczenia funkcjonariusz zobaczył schowanego za wersalką mężczyznę, który był przykryty kołdrą.

Policjanci sprawdzili jego dane i potwierdzili, że jest to poszukiwany listem gończym 36 - letni mieszkaniec gminy Brusy, który ma do odbycia karę więzienia za przestępstwo narkotykowe oraz był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany. Tego samego dnia zatrzymany został przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego kolejny poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości, 34 - letni mieszkaniec Bydgoszczy, który był poszukiwany pięcioma listami gończymi przez toruński sąd. Mężczyzna miał do odbycia prawie półtora roku pozbawienia wolności za włamania i oszustwa.

KPP

Zapisz

 1. 9 stycznia 2019  08:08   Rwanie "chwastów" ...   ogrodnik

  Rwanie "chwastów" trwa !!! I bardzo dobrze :-)))

  6
  1
  Odpowiedz
 2. 8 stycznia 2019  21:39   Są pomyłki w ...   ohh

  Są pomyłki w tekście.Pomieszane dane. Poprawiam : 36 latek za 2 kradzieże poszukiwany od 10 lat SAM SIĘ STAWIŁ na policji w Chojnicach. Powinno się takie coś dopisać ...

  5
  3
  Odpowiedz
 3. 8 stycznia 2019  19:58   Ten poszukiwany listami ... (1)   Ehh

  Ten poszukiwany listami gończymi stawil się sam na komisariacie.

  6
  4
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 10 stycznia 2019  18:19   Recydywa .   Bolo.

   Od kiedy recydywa zglasz sie sama -chyba ,ze chce miec jazde w kiciu.

   1
   2