Jasna lepsza od Diabłów

W rozegranym dziś (8.10.) zaległym meczu drugiej kolejki Ekstraklasy futsalu zespół Red Devils Chojnice przegrał na wyjeździe z Jasną Gliwice 4:2. (1:1).

Już w piątek Red Devils zagra w Krakowie z Wisłą.   |  fot. arch.

JASNA GLIWICE – RED DEVILS CHOJNICE 4:2 (1:1)

Bramki: Ficek, Diemishev, Kiełpiński, FicekMączkowski, Kharchenko

Red Devils Chojnice: Burglin, BondarenkoSobański, Ivanov, Kharchenko, Mączkowski, Laskowski, Kolesnik, Kriezel, Kaźmierczak.

Drużyna z Chojnic dwukrotnie obejmowała prowadzenie w tym meczu. W 8. min. prowadzenie dał chojniczanom Kuba Mączkowski. Tuż przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać, ale na początku drugiej części spotkania Diabły ponownie objęły prowadzenie.

Strzelcem drugiej bramki był Dmytro Kharchenko. Korzystny dla gości wynik utrzymał się prawie przez cała drugą część meczu. Dopiero pięć minut przed zakończeniem spotkania Jasna wyrównała na 2:2. Na domiar złego gospodarze strzelili jeszcze trzecią bramkę, a po wycofaniu bramkarza przez Red Devils dołożyli czwartą w ostatniej sekundzie meczu.

3. 9 października 2014  07:53   to   k33

To nie brak szczęścia tylko skutecznośći mieli przynajmniej trzy cztery akcje które mogli zamienić na bramki i to w 1 połowie. Szkoda że taki wynik a nie inny oby z Wisłą był korzystniejszy.