Jakub Kąkol z Red Devils odkryciem sezonu w Futsal Ekstraklasie

Jakub Kąkol z Red Devils Chojnice został wybrany odkryciem sezonu w Futsal Ekstraklasie. To duży sukces zawodnika Red Devils, który trafił do Chojnic z niższej ligi.

Jakub Kąkol został wybrany odkryciem sezonu w Futsal Ekstraklasie.   |  fot. (olo)

Jakub Kąkol wcześniej był zawodnikiem pierwszoligowego zespołu FC Kartuzy i rywalizował w rozgrywkach z Red Devils, strzelając nawet swojemu przyszłemu klubowi bramkę. Latem zeszłego roku przed sezonem Jakub Kąkol trafił do Red Devils i tu zadebiutował w Futsal Ekstraklasie, stając się jednym z liderów drużyny.

Tuż po zakończeniu sezonu Kąkol złożył podpis na nowym kontrakcie i w nadchodzącym sezonie ponownie będzie reprezentował barwy Czerwonych Diabłów z Chojnic. Kąkol wygrał rywalizację o odkrycie sezonu z Konradem Prawuckim z Pogoni Szczecin i Sergio Parrą z Piasta Gliwice.

Inne nagrody indywidualne trafiły do zawodników mistrza Polski Rekordu Bielsko-Biała. Najlepszym młodzieżowcem wybrano Michała Kałużę, bramkarzem Bartłomieja Nawrata, najlepszym zawodnikiem Michała Marka, a najlepszym obcokrajowcem byłego zawodnika Red Devils Olexandra Bondara – wszyscy Rekord. Natomiast najlepszym trenerem wybrano Łukasza Żebrowskiego z FC Toruń.

Wyboru dokonywali kapitanowie, trenerzy i prezesi klubów.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

 1. 11 lipca 2019  12:53   Xbox (1)   Natalia

  Odkrycie ? A sam będzie grał w nowym sezonie ? Bo tam duże roszady podobno

  0
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz