Jak wybrać najlepszy bonus bukmacherski?

Na polskim rynku funkcjonuje obecnie kilkunastu legalnych bukmacherów. Wiele wskazuje na to, że z roku na rok będzie przybywać licencjonowanych operatorów. To napędza konkurencje i sprawia, że mamy do wyboru coraz lepsze bonusy i promocje bukmacherskie.

Przy wyborze bukmacherów pod kątem bonusów należy uwagę zwrócić na: procent darmowych pieniędzy, wysokość obrotu i kurs po jakim obrót musi zostać wykonany, oraz wiarygodność bukmachera.   |  fot. nad.

Postanowiliśmy sprawdzić oferty renomowanego serwisu bukmacherskiego STS. Musimy przyznać, że na polskim rynku nie brakuje atrakcyjnych ofert dla nowych graczy!

Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Szukając ciekawego bonusu powitalnego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na kwotę, jaką możemy otrzymać w prezencie, ale również warunek obrotu. To on decyduje o tym, kiedy będziemy mogli wypłacić otrzymane w prezencie środki. Czytając pozytywne STS opinie możemy się dowiedzieć, że ten bukmacher może nam zaoferować naprawdę korzystne i uczciwe warunki. „Obronienie” przyznanego bonusu nie jest szczególnie trudne i zwiększa atrakcyjność oferty.

Bonus bez depozytu na „jazdę próbną”

Coraz więcej użytkowników zwraca uwagę na bonus bez depozytu. Jest to specjalna promocja, w której możemy otrzymać środki za samą rejestrację. Tym samym, nie musimy wpłacać pieniędzy by obstawić pierwszy zakład. Wykorzystując STS bonus nowi klienci mogą otrzymać w serwisie premię kursową o wartości 20 PLN. To bardzo oryginalny sposób przyznawania freebetu, który pozwala powalczyć o duży zysk z pierwszego kuponu.STS może nie ma największej kwoty na rynku, lecz ma ją na pewno najdłużej w odniesieniu do konkurencji obecnej na rynku.

Atrakcyjna premia powitalna do pierwszej wpłaty

Korzystny bonus powitalny pozwala zbudować większy kapitał początkowy i cieszyć się dużo swobodniejszym obstawianiem zakładów sportowych. Pozytywne STS opiniechwalą bonus kursowy o równowartości 1000 PLN. Jak go uzyskać? Wystarczy podczas rejestracji wpisać odpowiedni STS kod promocyjny, którypozwala odebrać premię depozytową 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie. Serwis STS.pl może się więc bez dwóch zdań pochwalić bardzo porządnym bonusem na start dla osób początkujących w tematyce bukmacherskiej.

STS– gdzie warto obstawiać zakłady sportowe

Prawdę powiedziawszy, przeglądając pełną ofertę promocyjną bukmacherów ciężko wskazać, który z nich jest lepszym wyborem. Naszym zdaniem wszystkie serwisy sprostają oczekiwaniom klientów i warto posiadać konta u każdego legalnego bukmachera. Oczywiście jest to w pełni dozwolone i praktykowane przez wielu doświadczonych typerów. Konta w różnych serwisach pozwalają odbierać najlepsze aktualne promocje oraz wybierać najwyższe kursy na interesujące nas wydarzenia.

(nad.)